Číslo zboží (PN): SUN-30K-G04
Popis produktu:
Xtend Solarmi SUN-30K-G04
3fázový symetrický 30 kW síťový měnič/střídač od výrobce DEYE se 2 MPP trackery a širokým rozsahem výstupního napětí.
  • 2 trackery MPPT, max. účinnost až 97,8 % (EU)
  • Inteligentní monitorování řetězce (volitelně)
  • Široký rozsah výstupního napětí
  • Aplikace s nulovým exportem, aplikace VSG
  • Funkce Anti-PID (volitelně)
  • RS-485/RS-232/Wi-Fi/LAN
  • Včetně Wi-Fi dongle
  • Bez elektroměru
Zapojení měniče do solárního systému je jednoduché.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup Max. DC vstupní výkon: 39 kW Max. DC vstupní napětí: 1000 V Náběhové DC vstupní napětí: 250 V Rozsah MPPT: 200-850 V Max. vstupní DC proud: 40 A + 40 A Max. zkratový proud: 60 A + 60 A Počet MPPT: 2 Počet řetězců (string) na jeden MPPT: 4
Výstup Jmenovitý výkon AC výstupu a UPS: 30 kW (max. 33 kW) Jmenovité napětí AC sítě: 220/380 V, 230/400 V Výstupní proud AC sítě: 43,5 A (max. 47,8 A)
Účinnost: 97,8 % (MPPT 99 %) Stupeň krytí: IP65 Rozměry: 577 × 362 × 215 mm Hmotnost: 25,5 kg
Tento sériový síťový střídač je dobrou volbou pro komerční fotovoltaické systémy. Tento střídač zvládne 2 trackery a celkově až 6 stringů (3 max každý tracker) s maximálním výkonem 30 kW, je škálovatelný až do rozsahu megawattů. Díky chytré monitorovací platformě podporují produkty plné řady invertorů Deye vzdálené vypnutí okamžitě, když dojde k nehodě. Nastavení parametrů a aktualizace FW na dálku, což usnadňuje provoz FVE. Klíčové vlastnosti - 2 MPP trackery, 3 stringy na každý tracker - Proudové omezení trackerů: 40+40A - Rozsah napětí MPPT: 200 až 850 V - Max. účinnost až 98,6% - Aplikace nulového exportu, aplikace VSG - Inteligentní monitorování stringů (volitelné) - Široký rozsah výstupního napětí - Rozhraní ke komunikaci - RS-485, RS-232, LAN a WiFi - Typ II DC/AC SPD - Funkce Anti-PID (volitelné)
Tento sériový síťový střídač je dobrou volbou pro komerční fotovoltaické systémy. Tento střídač zvládne 2 trackery a celkově až 6 stringů (3 max každý tracker) s maximálním výkonem 30 kW, je škálovatelný až do rozsahu megawattů.
Klíčové vlastnosti
  • 2 MPP trackery, 3 stringy na každý tracker
  • Proudové omezení trackerů: 40+40 A
  • Rozsah napětí MPPT: 200 až 850 V
  • Max. účinnost až 98,6%
  • Aplikace nulového exportu, aplikace VSG
  • Inteligentní monitorování stringů (volitelné)
  • Rozhraní ke komunikaci - RS-485, RS-232 a Wi-Fi
  • Typ II DC/AC SPD
  • Funkce Anti-PID (volitelné)
Parametr Popis
Ostatní LCD displej
Hloubka [mm] 215
Výška [mm] 577
Šířka [mm] 362
Účinnost [%] 98,6
Hmotnost [kg] 25,5
Provozní teplota [°C] -25 až 65
Bateriový systém Ne
MPPT operační rozsah [V] 200 až 850
PV vstupní proud [A] 40+40
Použití Venkovní
Provedení Na zeď
Počet stringů celkem 6
Počet MPP Trackerů 2
Maximální výstupní proud [A] 45,5
Max. výstupní výkon [kW] 30
Typ konektoru MC4
Komunikační rozhraní RS-485
Komunikační rozhraní RS-232
Max. DC vstupní výkon [kW] 39
Komunikační rozhraní Wi-Fi
Počet fází 3
Stupeň krytí IP65
Klíčové vlastnosti
  • Max. účinnost až 98,6%
  • Typ II DC/AC SPD
Ke stažení
Síťový střídač DEYE SUN-30K-G04 - pokročilé řešení pro rozsáhlé fotovoltaické instalace
Střídač DEYE SUN-30K-G04 je 30kW třífázový síťový střídač, který kombinuje moderní technologie s vysokou spolehlivostí. Tento střídač, vybavený 2 MPPT (3+3) s 40A/MPPT, poskytuje maximální energetickou účinnost a přesné řízení energie pro rozsáhlé fotovoltaické instalace. Díky své pokročilé konstrukci a nejmodernějším funkcím je tento střídač ideální pro nejrůznější provozní podmínky a zaručuje stabilní a efektivní výrobu energie.
Další informace o výrobku naleznete v níže uvedeném videu:
Sériový solární měnič Deye SUN-30K-G04 využijete pro menší třífázové fotovoltaické systémy s výkonem až 30 kW. Měnič přeměňuje energii ze solárních panelů a minimalizuje ztráty. Podporuje široké střídavé výstupní napětí, čímž prodlouží svou dobu práce. Přizpůsobí se vstupnímu napětí MPPT od 200 do 850 V, takže máte při výběru panelů větší svobodu.
Hlavní přednosti
  • Ideální pro třífázové fotovoltaické systémy
  • Kompaktní design – snadná instalace a manipulace
  • Podpora střídavého výstupního napětí pro zajištění delšího výkonu
  • 2 MPP trackery, 3 stringy na každém trackeru
  • Chytrá monitorovací platforma
  • Okamžité vypnutí v případě nehody
Vysoký výkon
Snadný provoz díky chytré platformě
Specifikace
  • Značka: Deye
  • Model: SUN-30K-G04
  • Určení: solární měnič
  • Provedení: na zeď
Konektory a rozhraní
  • Komunikační rozhraní: RS-485, RS-232, Wi-Fi
  • Ostatní: LCD displej
  • Typ konektoru: MC4
Napájení
  • Max. DC vstupní výkon: 39 kW
  • Max. výstupní výkon: 30 kW
  • Max. výstupní proud: 45,5 A
  • PV vstupní proud: 40 + 40 A
  • MPPT operační rozsah: 200 až 850 V
  • Počet fází: 3
  • Počet MPP trackerů: 2
  • Počet stringů celkem: 6
  • Bateriový systém: ne
  • Účinnost 98,6 %
Fyzické parametry
  • Stupeň krytí: IP65
  • Provozní teplota: -25 až 65 °C
  • Hmotnost: 25,5 kg
  • Rozměry (š x v x h): 362 x 577 x 215 mm