Solarmi Deye SUN-15K-G05 síťový 15kW měnič s limiterem, třífázový 400V
Kód zboží (ID): 5657957 vytisknout
Obrázek produktu Solarmi Deye SUN-15K-G05 síťový 15kW měnič s limiterem, třífázový 400V
Stav zboží: Nové
Dostupnost: skladem (ext. sklad)
Datum odeslání: Expedujeme pozítří
Výrobce: XTEND Solarmi
Kód zboží: 5657957
Číslo zboží (PN): SUN-15K-G05
EAN: 8592457249481
Záruka koncový zákazník: 60 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 60 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Xtend Solarmi SUN-15K-G05
3fázový symetrický 15 kW síťový měnič/střídač od výrobce DEYE se 2 MPP trackery a širokým rozsahem výstupního napětí.
  • 2 trackery MPPT, max. účinnost až 97,5 % (EU)
  • Inteligentní monitorování řetězce (volitelně)
  • Široký rozsah výstupního napětí
  • Aplikace s nulovým exportem, aplikace VSG
  • Funkce Anti-PID (volitelně)
  • RS-485/RS-232/Wi-Fi/LAN
  • Včetně Wi-Fi dongle
  • Bez elektroměru
Zapojení měniče do solárního systému je jednoduché.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup Max. DC vstupní výkon: 19,5 kW Max. DC vstupní napětí: 1000 V Náběhové DC vstupní napětí: 250 V Rozsah MPPT: 200-850 V Max. vstupní DC proud: 13 A + 26 A Max. zkratový proud: 19,5 A + 39 A Počet MPPT: 2 Počet řetězců (string) na jeden MPPT: 1 + 2
Výstup Jmenovitý výkon AC výstupu a UPS: 15 kW (max. 16,5 kW) Jmenovité napětí AC sítě: 220/380 V, 230/400 V Výstupní proud AC sítě: 22,7/21,7 A (max. 25/23,9 A)
Účinnost: 97,5 % (MPPT 99 %) Stupeň krytí: IP65 Rozměry: 472 × 333 × 203 mm Hmotnost: 15 kg