Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10GbE - 10GBase-LR - jednoduchý režim LC/PC - až 10 km - 1310 nm - pro Catalyst ESS9300, Switch Module 30

Kód zboží (ID): 4360937
Stav zboží: Nové
Dostupnost: dostupnost na dotaz
Datum odeslání: Neznámé
Dopravné: Zdarma
Kód zboží: 4360937
Číslo zboží (PN): SFP-10G-LR=
EAN: 882658167126
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
Cena bez DPH: * 47962.14 Kč
Cena vč. DPH: * 58034 Kč
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.

Popis produktu:

SFP-10G-LR je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. Technické parametry Fyzické charakteristiky Provozní teplota [°C]: -5 až 70 Napájení: 3,3V Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC duplex Obecné Kompatibilita: Cisco RoHS: Ano Optika Formát: SFP+ Pro typ kabelu: Single Mode Přenosová rychlost: 10 Gbps Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310 Dosah [km]: 10 Typ přenosu: 2-vláknový Software DOM - monitoring: Ano

Je popisek zboží neúplný? Zkuste si zobrazit alternativní popisky zde:

Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.