Číslo zboží (PN): SDCZ75-128G-G46
EAN: 619659203368
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
SanDisk Flash Disk Ultra Luxe
Formát disku Flash Disk
Celková kapacita 128 GB
Rychlost přenosu až 400 MB/s
Rozměry 46 x 16 x 12 mm
Váha 10,5 g
SanDisk Ultra Luxe USB ™ 3.2 Gen 1 flash disk zajišťuje rychlé přesuny Vašich dat mezi jednotlivými médii, tím zkrátí Vaše čekání. Díky USB 3.2 Gen 1 přenese Vaše data rychleji než standardní USB 2.0. Přeneste film v plné délce na disk za méně než 30 s! Stylový elegantní kovový design je navržen tak, aby byl dostatečně pevný a odolával nárazům. Umožňuje nastavitelnou ochranu heslem, takže si můžete být jistí, že Vaše data zůstanou soukromá a viditelná je pro Vámi zvolené osoby. Technické detaily: - USB 3.2 Gen 1 je zpětně kompatibilní s USB 2.0 - přenosová rychlost až 400MB/s (u kapacit 128GB a 256GB), rychlost zápisu nižší - rozměry: 11,8 x 16,0 x 48,8 mm - provozní teplota: 0° až 45° C - skladovací teplota: -10° C až 70° C - kompatibilita: zařízení USB Type-C (telefony, notebooky, tablety), Android 11+, Windows 10+, macOS 10. 15+ - SanDisk Secure Access software (vyžaduje stažení): chrání vaše soukromé soubory heslem (128 -bit AES šifrování) - funkci RescuePRO Deluxe pro obnovu smazaných dat lze stáhnout na www.sandisk.com - barva: stříbrná
Jednotka USB flash - 128 GB - USB-C 3.2 Gen 1
SanDisk Ultra Luxe Kapacita [GB]: 128 Výkon sekvenčního čtení [MB/s]: 400 Kompatibilita: *Zařízení USB Type-C (telefony, notebooky a tablety) *iOS 10.0.2+ *Android 11+ *macOS v.10.9+ *Windows 10+ Rozhraní: USB 3.2 1. generace Rozměry (ŠxVxH) [mm]: 16 x 11,7 x 45,7 Hmotnost [g]: 10,5
Flash disk SanDisk Ultra Luxe s portem USB Type-C v sobě spojuje umění a efektivitu. Jednoduše přenášejte soubory mezi svými zařízeními s rozhraním USB Type-C díky univerzálnímu konektoru. A to vše stylově v luxusním kovovém pouzdře. Kapacita: 128GB Konektor: USB-C Rychlost sekvenčního čtení: 400MB/s Rozhraní: USB 3.2 Rozměry (L x W x H): 45.8mm x 16mm x 11.8mm Hmotnost:10.5g - Snadno přesouvejte soubory mezi svými zařízeními s rozhraním USB Type-C - Luxusní kovové pouzdro vám umožní stylově nosit svůj digitální obsah s sebou - Rychle přesouvejte a otvírejte soubory díky výkonu rozhran
Flashdisk SanDisk Ultra Luxe USB-C – vaše data v kapse
obrázek flashdisk SanDisk Ultra Luxe USB-C kompatibilita s Android a iPhone 15
obrázek SanDisk Ultra Luxe na klíčence obrázek SanDisk Ultra Luxe USB-C
SanDisk Ultra Luxe USB-C 128 GB
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 128 GB Rozhraní: USB-C 3.2 Gen1 (USB-C 3.0) Barva: stříbrná Rozměry: 45,8 × 16 × 11,8 mm