Číslo zboží (PN): SDCZ480-256G-G46
EAN: 619659190026
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
SanDisk Flash Disk Ultra Slider
Formát disku Flash Disk
Celková kapacita 256 GB
Rychlost přenosu až 400 MB/s
Rozměry 53 x 20 x 9,4 mm
Váha 6,5 g
SanDisk Ultra Slider USB 3.2 Flash Drive kombinuje rychlejší přenos dat a velkorysou kapacitu v kompaktním, stylovém balení. Má minimalistický, ale odolný plastový design a praktický otvor pro kroužek na klíče. - přenos souborů až čtyřikrát rychlejší než USB disky 2.0 - ochrana soukromých souborů s SanDisk SecureAccess ™ softwarem - USB 3.2, GEN 1 - čtení až 400 MB/s ( u modelů 128 GB a 256GB) - rozměry: 56,8 mm x 21,3 mm x 10,8 mm - 6,5 g - provozní teplota: 0 °C - 45 °C - skladovací teplota: -10 °C - 70 °C - kompatibilita: USB 3.0 a USB 2.0 - operační systém: Android 11+, Windows 10+, macOS 10. 15+ - USB Type-C zařízení - zasunovací konektor
Jednotka USB flash - 256 GB - USB-C 3.2 Gen 1
SanDisk Ultra Slider Kapacita [GB]: 256 Výkon sekvenčního čtení [MB/s]: 400 Kompatibilita: *Zařízení USB Type-C (telefony, notebooky a tablety) *iOS 10.0.2+ *Android 11+ *macOS v.10.9+ *Windows 10+ Rozhraní: USB 3.2 1. generace Rozměry (ŠxVxH) [mm]: 20 x 9,4 x 52,8 Hmotnost [g]: 6,5
Flash disk SanDisk Ultra Slider s portem USB Type-C poskytuje rychlé a jednoduché úložiště pro vaše zařízení s rozhraním USB Type-C. Díky minimalistické, ale odolné plastové konstrukci, vysoké rychlosti čtení až a praktickému očku pro připevnění na klíčenku získáte mobilní úložiště pro život na cestách. Kapacita: 256GB Konektor: USB-C Rychlost sekvenčního čtení: 400MB/s Rozhraní: USB 3.2 Gen 1 Rozměry (L x W x H): 52.83mm x 20.07mm x 9.4mm - Snadno přesouvejte soubory mezi svými zařízeními s rozhraním USB Type-C pomocí vysouvacího konektoru USB-C - Rychle přesouvejte a otvírejte soubory díky výkonu rozhraní USB 3.2 Gen 1 - Minimalistická, ale odolná konstrukce s vysouvacím konektorem brání opotřebení
SanDisk Ultra Slider USB-C – vysokorychlostní flashdisk pro každodenní použití
obrázek flashdisk SanDisk Ultra Slider USB-C
obrázek flashdisk SanDisk Ultra Slider USB-C připojený ke smartphonu
SanDisk Ultra Slider USB-C 256 GB
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 256 GB Rozhraní: USB-C 3.2 Gen1 Rychlost čtení: 400 MB/s Rozměry: 52,8 × 20 × 9,4 mm Barva: černá