Solarmi SC10-1M-2C solární kabel 1500V/45A, 1m (průřez 2x 10mm)
Kód zboží (ID): 4950520 vytisknout
Obrázek produktu Solarmi SC10-1M-2C solární kabel  1500V/45A, 1m (průřez 2x 10mm)
Stav zboží: Nové
Dostupnost: skladem (prodejna)
Datum odeslání: Expedujeme zítra
Výrobce: XTEND Solarmi
Kód zboží: 4950520
Číslo zboží (PN): SC10-1M-2C
EAN: 8592457176565
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Se speciálním dvoužilovým kabelem MHPower připojíte solární panel k jistícím prvkům, regulátorům a dalším podobným zařízením. Chrání ho XLPE plášť, který je odolný proti UV záření a vodě. Nestane se vám tak, že lehce dojde k jeho poničení. Kabel se hodí pro napětí až do 1 500 V a pro proudy do 45 A. Vodiče od sebe lehce oddělíte. Objednávat můžete po 1 metru.
Hlavní přednosti
  • Dvoužilový kabel pro připojení solárního panelu
  • Vhodný pro napětí do 1500 V a pro proud do 45 A
  • XLPE plášť chránící před UV zářením i vodě
Specifikace
  • Značka: MHPower
  • Model: PV1-F
  • Určení: kabel pro solární panely
  • Max. jmenovitý proud: 45 A
  • Max. jmenovité napětí: 1 500 V DC
  • Materiál: XLPE / PPO
  • Rozsah provozních teplot: od -40 °C do +80 °C
  • Odolnost: vůči oděru, roztržení, UV záření, vodě a povětrnostním vlivům
  • Barva: černá
  • Průřez vodiče: 10 mm²
  • Cena: za 1 m
Obsah balení
  1. 1x Kabel MHPower PV1-F pro soláry, měděný 2x 10mm², 1kV, černý, dvojitý
Xtend Solarmi SC10-1M-2C
Speciální dvoužilový UV odolný kabel určený pro připojení solárních panelů k jistícím prvkům, regulátorům apod. Kabel je vhodný pro napětí až do 1500 V a pro proudy do 45 A. Lze objednávat po 1 metru. Vodiče lze od sebe oddělit. Kabel je díky ochrannému XLPE plášti odolný proti UV záření i vodě.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ pláště: XLPE (UV odolný) Průřez: 2× 10 mm2 Délka: 1 m (metráž) Napětí: do 1500 V Proud: do 45 A Barva: černá
Special two core solar cable for connecting solar panels to fuses, regulators, etc. It is suitable for voltages up to 1500V and currents up to 50A. Can be ordered in 1 meter. Wires can be separated.
Speciální dvoužilový kabel UV odolný určený pro připojení solárních panelů k jistícím prvkům, regulátorům apod., je vhodný pro napětí až do 1500V a pro proudy do 70A. Lze objednávat po 1 metru. Vodiče lze od sebe oddělit. Kabel je díky ochranému XLPE plášti odolný proti UV záření i vodě. Technické parametry: - Max. jmenovitý proud: 70A - Max. jmenovité napětí: 1 500 V DC - Materiál: XLPE / PPO - Rozsah provozních teplot: od -40°C do +80°C. - Je vysoce odolný vůči oděru, roztržení, UV záření, vodě a povětrnostním vlivům. - Barva: černá - Průřez vodiče: 10mm2 Cena za 1m.