MikroTik SAW30-240-1200GA, napájecí adaptér 24V 1,2A, rovný konektor
Kód zboží (ID): 4570165 vytisknout
Obrázek produktu MikroTik SAW30-240-1200GA, napájecí adaptér 24V 1,2A, rovný konektor
Stav zboží: Nové
Dostupnost: skladem (ext. sklad)
Datum odeslání: Expedujeme zítra
Výrobce: MIKROTIK
Kód zboží: 4570165
Číslo zboží (PN): SAW30-240-1200GA
EAN:
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
MikroTik SAW30-240-1200GA Napájecí zdroj 24V 1,2A s rovnou zástrčkou. K dispozici s napájecími zástrčkami pro USA (typ A nebo EU (typ C). Specifikace Výstupní napětí *24V Výstupní proud *1,2A
MikroTik SAW30-240-1200GA
Napájecí zdroj 24 V, 1,2 A. Černá dvoulinka délky 1,5 m zakončená standardním kulatým napájecím konektorem 2,1 mm. Jedná se o velmi kvalitní zdroj dodávaný jako značkové příslušenství výrobcem MikroTik. Vyšší napětí (24 V) snižuje ztráty na vedení při napájení přes ethernet.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup: 100–240 V, 0,8 A Výstup: 24 V, 1,2 A Výkon: 29 W Barva: černá
Originální MikroTik napájecí adaptér s přímou instalací do zásuvky se standardním 5.5 / 2.1mm konektorem určeným pro napájení například MikroTik zařízení se vstupním napětím 24V DC. Napájecí adaptér má maximální výkon 29W a max. výstupní proud je 1,2A. Technické parametry Napájení Typ zdroje: Spínaný Výkon [W]: 29 Výstupní napětí [V]: 24 Výstupní proud [A]: 1,2 Fyzické charakteristiky Konstrukce: Přímo do zásuvky Výstupní konektor [mm]: 5.5 / 2.1 Hmotnost [g]: 120
Originální MikroTik napájecí adaptér s přímou instalací do zásuvky se standardním 5.5 / 2.1mm konektorem určeným pro napájení například MikroTik zařízení se vstupním napětím 24V DC. Napájecí adaptér má maximální výkon 29W a max. výstupní proud je 1,2A.
Originál Mikrotik spínaný napájecí zdroj 24V 1200mA pro jednotky RouterBOARD. Technické specifikace: Výstupní napětí: 24V Vstupní napětí: 110/220V 0.7A Frekvence napětí: 50~60 Hz Max. výstupní proud: 1200mA Rozsah provozních teplot: -30 ... +50 °C Výstupní konektor: standardní 2.1mm jack GPSR kontakt: Mikrotikls SIA Unijas iela 2, LV-1039 Riga, Latvia [email protected]
Originální MikroTik napájecí adaptér s přímou instalací do zásuvky se standardním 5.5 / 2.1mm konektorem určeným pro napájení například MikroTik zařízení se vstupním napětím 24V DC. Napájecí adaptér má maximální výkon 29W a max. výstupní proud je 1,2A. Technické parametry: Fyzické charakteristiky Konstrukce: Přímo do zásuvky Výstupní konektor [mm]: 5.5 / 2.1 Hmotnost [g]: 200 Napájení Typ zdroje: Spínaný Výkon [W]: 29 Výstupní napětí [V]: 24 Výstupní proud [A]: 1,2
MikroTik SAW30-240-1200GA Napájecí zdroj 24 V, 1,2 A. Černá dvoulinka délky 1,5 m zakončená standardním kulatým napájecím konektorem 2,1 mm. Jedná se o velmi kvalitní zdroj dodávaný jako značkové příslušenství výrobcem MikroTik. Vyšší napětí (24 V) snižuje ztráty na vedení při napájení přes ethernet. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Vstup: 100-240 V, 0,8 A Výstup: 24 V, 1,2 A Výkon: 29 W Barva: černá
Napájecí adaptér značky Mikrotik - 24 V, 1,2 A, rovný konektor..
Důležité informace:
- Maximální výkon: 29 W
- Maximální vstupní proud: 1,2A
- Výstupní konektor: 5.5/2.1
- Hmotnost: 200 g
MikroTik SAW30-240-1200GA, napájecí adaptér