ROGERELE Sinusový měnič napětí REP5000-24, 5000W, 24V, USB port
Kód zboží (ID): 5511167 vytisknout
Obrázek produktu ROGERELE Sinusový měnič napětí REP5000-24, 5000W, 24V, USB port
Výrobce: ROGERELE
Kód zboží: 5511167
Číslo zboží (PN): REP5000-24
EAN: 8592457235781
Popis produktu:
ROGERELE REP5000-24
Sinusový měnič se zásuvkou 230 V (50 Hz) a USB výstupem pro nabíjení mobilních zařízení. Je vhodný pro napájení všech druhů spotřebičů s odporovou zátěží a také pro spotřebiče s indukční zátěží jako jsou motory, čerpadla, ledničky, zářivky atd. Hodí se rovněž pro spolehlivé a bezpečné napájení televizorů, počítačů, tiskáren, měřících přístrojů a jiných el. spotřebičů s citlivou elektronikou.
Součástí jsou kabely s oky pro připojení na baterii.
Vlastnosti:
  • Čistý sinusový výstup (THD < 3 %)
  • USB výstup pro napájení/nabíjení přenosné elektroniky
Nepropojujte do série nebo paralelně výstup střídavého napětí 230 V (kontakty síťové zásuvky) tohoto měniče s jinými zdroji střídavého napětí 230 V (například paralelně nebo sériově se síťovou zásuvkou veřejné rozvodné sítě/dalších měničů).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 5000 W (10000 W špička) Vstupní napětí: 24 V (20 až 31 V) Výstupní napětí: 220/230/240 V Rozměry: 505 x 220 x 160 mm Hmotnost: 12 kg Barva: zlatá - černá