ROGERELE Sinusový měnič napětí REP2000-48, 2000W, 48V
Kód zboží (ID): 5612907 vytisknout
Obrázek produktu ROGERELE Sinusový měnič napětí REP2000-48, 2000W, 48V
Výrobce: ROGERELE
Kód zboží: 5612907
Číslo zboží (PN): REP2000-48
EAN: 8592457240082
Popis produktu:
ROGERELE REP2000-48
Sinusový měnič se zásuvkou 230 V (50 Hz). Je vhodný pro napájení všech druhů spotřebičů s odporovou zátěží a také pro spotřebiče s indukční zátěží jako jsou motory, čerpadla, ledničky, zářivky atd. Hodí se rovněž pro spolehlivé a bezpečné napájení televizorů, počítačů, tiskáren, měřících přístrojů a jiných el. spotřebičů s citlivou elektronikou.
Součástí jsou kabely s oky pro připojení na baterii.
Vlastnosti:
  • Čistý sinusový výstup (THD < 3 %)
  • USB konektor (pouze servisní účely)
Nepropojujte do série nebo paralelně výstup střídavého napětí 230 V (kontakty síťové zásuvky) tohoto měniče s jinými zdroji střídavého napětí 230 V (například paralelně nebo sériově se síťovou zásuvkou veřejné rozvodné sítě/dalších měničů).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 2000 W (4000 W špička) Vstupní napětí: 48 V (40 až 61 V) Výstupní napětí: 220/230/240 V Rozměry: 365 x 180 x 80 mm Hmotnost: 3,9 kg Barva: zlatá - černá