ROGERELE Sinusový měnič napětí REP1000-12, 1000W, 12V, USB port
Kód zboží (ID): 5511154 vytisknout
Obrázek produktu ROGERELE Sinusový měnič napětí REP1000-12, 1000W, 12V, USB port
Stav zboží: Nové
Dostupnost: není skladem
Datum odeslání: Neznámé
Výrobce: ROGERELE
Kód zboží: 5511154
Číslo zboží (PN): REP1000-12
EAN: 8592457240068
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
ROGERELE REP1000-12
Sinusový měnič se zásuvkou 230 V (50 Hz) a USB výstupem pro nabíjení mobilních zařízení. Je vhodný pro napájení všech druhů spotřebičů s odporovou zátěží a také pro spotřebiče s indukční zátěží jako jsou motory, čerpadla, ledničky, zářivky atd. Hodí se rovněž pro spolehlivé a bezpečné napájení televizorů, počítačů, tiskáren, měřících přístrojů a jiných el. spotřebičů s citlivou elektronikou.
Součástí jsou kabely s oky pro připojení na baterii.
Vlastnosti:
  • Čistý sinusový výstup (THD < 3 %)
  • Technologie pozvolného rozběhu motorů u čerpadel a kompresorů
  • Dvojnásobný špičkový výkon umožňuje provozování spotřebičů s velkým náběhovým příkonem
  • LED diodová indikace napájení a signalizace ochran
  • Inteligentní ventilátor pro lepší chlazení a delší životnost
  • Hliníkový plášť měniče pro lepší odvod tepla a zároveň odolnost a ochranu vnitřní elektroniky
  • USB výstup pro napájení/nabíjení přenosné elektroniky
Nepropojujte do série nebo paralelně výstup střídavého napětí 230 V (kontakty síťové zásuvky) tohoto měniče s jinými zdroji střídavého napětí 230 V (například paralelně nebo sériově se síťovou zásuvkou veřejné rozvodné sítě/dalších měničů).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 1000 W (2000 W špička) Vstupní napětí: 12 V (10 až 15,5 V) Výstupní napětí: 220/230/240 V Rozměry: 300 x 180 x 80 mm Hmotnost: 2,92 kg Barva: zlatá - černá