Digitální rádio PHILIPS TAR8805/10
Kód zboží (ID): 6838170 vytisknout
Obrázek produktu Digitální rádio PHILIPS TAR8805/10
Stav zboží: Nové
Dostupnost: skladem (ext. sklad)
Datum odeslání: Expedujeme pozítří
Výrobce: TechniSat
Kód zboží: 6838170
Číslo zboží (PN): RAPHILTAR8805
EAN: 4019588109254
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
internetový radiopřijímač • FM tuner • DAB/DAB+ • Spotify Connect • automatické ladění • 20 předvoleb • 2,4" barevný displej • bezdrátová Qi podložka (10 W) • USB port • Bluetooth • časovač • dvojitý budík • výkon 2× 3 W
Internetový radiopřijímač s DAB+ Philips TAR8805 černý
Philips TAR8805, černá
Klíčové vlastnosti:
  • Podpora internetových rádií DAB+
  • Kompatibilita se službou Spotify Connect
  • Bezdrátové nabíjení mobilních telefonů (standard Qi)
  • Spojení s mobilem pomocí Bluetooth
  • Velký 2,4palcový barevný displej
Užívejte si hudbu z rádia tak, jak je hodno 21. století!
Spotify Connect
Bezdrátové nabíjení + USB port
Rádio má na horní straně bezdrátovou nabíjecí podložku standardu Qi. To znamená, že na ní stačí položit podporovaný telefon a ten se začne nabíjet výkonem až 10 W. A telefony, které technologii nepodporují, můžete dobít prostřednictvím portu USB.
2,4" barevný displej