85" Samsung QE85QN85D (2024) - stříbrná
Kód zboží (ID): 6157608 vytisknout
Obrázek produktu 85
Stav zboží: Nové
Dostupnost: skladem (ext. sklad)
Datum odeslání: Expedujeme pozítří
Výrobce: SAMSUNG
Kód zboží: 6157608
Číslo zboží (PN): QE85QN85D
EAN: 8806095538747
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 12 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
85" Neo QLED 4K QE85QN85D Série QN85D (2024) *Samsung AI televizor Neo QLED 4K *NQ4 AI Gen2 - Nová generace 4K procesoru s umělou inteligencí *AI režim obrazu - Automatické nastavení pro Sport, Film a ostatní *Quantum Matrix Mini LED - Nová generace Mini LED podsvícení *AI zesílení hlasu - Automatické zvýraznění dialogů *XBOX Aplikace - Hry přímo v TV bez konzole Typ obrazovky: Neo QLED Úhlopříčka [palce]: 85” / 216 cm Rozlišení: 4K (3 840 × 2 160) Obnovovací frekvence [Hz]: 100 Hz Vylepšení obrazu: *Zpracování obrazu: NQ4 AI Gen2 Processor *HDR (vysoký dynamický rozsah): Neo Quantum HDR *HDR 10+: Certifikováno (Adaptivní HDR10+ a HDR10+ Gaming) *AI Upscale: 4K AI Upscaling *Kontrast: Quantum Matrix Technology *Pozorovací úhel: Širokoúhlý *Micro Dimming: Supreme UHD Dimming *Zvýrazňovač kontrastu: Real Depth Enhancer *Plynulé zobrazení pohybu: Motion Xcelerator 120 Hz * Chytrá kalibrace: Basic * Režim Filmmaker (FMM): Ano *Supersize Picture Enhancer: Ano * HDR Brightness Optimizer: Ano * AI HDR Remastering: Auto HDR Remastering Výstupní výkon zvuku: 40 W, 2.2CH Vylepšení zvuku: *Dolby Atmos®: Ano *Adaptivní zvuk: Adaptive Sound Pro *Zvuk sledující pohyb (OTS): OTS Lite * Q-Symphony: Ano * Zvukový popis: Ano * Zvukový výkon (RMS): 40 W * Druh reproduktorů: 2.2CH * Active Voice Amplifier Pro: Ano * 360 Audio: Ano Konektory: * HDMI: 4 * USB: 2 × USB-A * HDMI (High Frame Rate): 4K 120 Hz (pro HDMI 1/2/3/4) * Ethernet (LAN): 1 * Digitální audio výstup (optický): 1 * RF vstup (pozemní / kabelový vstup / satelitní vstup): 1/1 (společné použití pro pozemní vysílání) /2 * CI Slot: 1 * Wi-Fi: Ano (Wi-Fi 5) * Bluetooth: Ano (BT5.2) * Anynet+ (HDMI-CEC): Ano * HDMI Audio Return Channel: eARC Napájení: AC 220-240V ~ 50/60 Hz Spotřeba [W]: 143 W Stand By režim [W]: 0,5 W Třída energetické náročnosti: F Montáž na zeď: 600 × 400 mm Tunery: *Digitální vysílání: DVB-T2CS2 × 2 * Analogový tuner: Ano * 2 tunery: Ano * CI (Common Interface): CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT only * Vysílání dat: HbbTV 2.0.3 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,LT,HU,CH,PT,DK,ME) * TV Key podpora: Ano Barva: Carbon Silver Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1 892,4 × 1 141,4 × 309,3 mm Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1 892,4 × 1 082,9 × 47 mm Hmotnost [kg]: 42,5 kg/ 49,7 kg Příslušenství: *Model dálkového ovládání: TM2360E * Podpora pro nástěnný držák Slim Fit (Y21 VESA): Ano * Uživatelská příručka: Ano * Podpora pro nastavitelný držák Full Motion Slim (Y22): Ano * Podpora webkamery: Ano * Zigbee / Thread Module: Vestavěný * Napájecí kabel: Ano Záruka: 24 měs.
Samsung Neo QE85QN85D – dokonalé zážitky ve 4K
Velká 85" obrazovka je vměstnána do štíhlého a elegantního provedení, které skvěle zapadne do moderního interiéru. Smart TV Samsung Neo QE85QN85D pohání operační systém Samsung Tizen. Díky tomu máte přístup k nepřebernému množství multimediální zábavy a funkcí. Čekají na vás filmy, seriály a videa ze streamovacích služeb a on-line platforem, které se se postarají o to, že vždy máte na co koukat.
Ve spojení s obnovovací frekvencí 100 Hz potlačuje rozmazání pohybu a je ideální volbou také pro hraní akčních her. Samozřejmostí je rovněž přítomnost reproduktorů s certifikací Dolby Atmos pro bezvadné prostorové ozvučení. Bezdrátové připojení pomocí Wi-Fi a Bluetooth vám umožní snadnou integraci do domácí sítě, případně s funkcí SmartThings.