Planet PWR-960-48 průmyslový zdroj na DIN lištu, 48V DC, 960W
Kód zboží (ID): 6006958 vytisknout
Obrázek produktu Planet PWR-960-48 průmyslový zdroj na DIN lištu, 48V DC, 960W
Stav zboží: Nové
Dostupnost: není skladem
Datum odeslání: Neznámé
Výrobce: PLANET Technology
Kód zboží: 6006958
Číslo zboží (PN): PWR-960-48
EAN:
Záruka koncový zákazník: 36 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 36 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
PLANET PWR-960-48
Napájecí zdroj na DIN lištu poskytuje dostatečné napájení 48 V průmyslovým PoE zařízením, jako jsou průmyslové PoE ethernetové přepínače a průmyslové PoE bezdrátové přístupové body. Připojení kabelů pomocí svorkovnice. Aktivní PFC, ochrana proti zkratu, přetížení, přepětí a přehřátí. Rozmezí provozní teploty od -30 °C do 70 °C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní obvod:
Výstupní napětí: 48 V DC Výstupní proud: 20 A Celkový výstupní výkon: 960 W Ochranné prvky: zkrat, přetížení, přepětí a přehřátí Typ připojení: šroubová svorkovnice
Vstupní obvod:
Vstupní napětí: 200–240 V AC, 50/60 Hz Vstupní proud: 6 A Typ připojení: šroubová svorkovnice
Mechanické vlastnosti:
Materiál: kovová skříň, perforovaná Rozměry: 150 × 125 × 110 mm Hmotnost: 2470 g Montáž: DIN lišta
Příklad použití:
PLANET PWR-960-48 48V, 960W Din-Rail Power Supply (SDR-960-48, adjustable 48-56V DC Output, 180~264V AC input) (PWR-960-48). Celkový příkon: 960 W, Vstupní střídavé napětí: 200 - 240 V, Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz. Barva: Metalická. Šířka: 110 mm, Hloubka: 125 mm, Výška: 150 mm