MIKROTIK • PW48V-12V85W • Modulární napájecí zdroj 48V pro CCR s výstupem 12V 8A
Kód zboží (ID): 3875157 vytisknout
Obrázek produktu MIKROTIK • PW48V-12V85W • Modulární napájecí zdroj 48V pro CCR s výstupem 12V 8A
Stav zboží: Nové
Dostupnost: skladem (ext. sklad)
Datum odeslání: Expedujeme do 14ti dnů
Výrobce: Mikrotik
Kód zboží: 3875157
Číslo zboží (PN): PW48V-12V85W
EAN:
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Modulární napájecí zdroj ±48V DC Open Frame pro CCR1036 r2, 12V, 85W a další Mikrotik Cloud Core Routery nové revize “r2”. Jednoduše vyjměte jeden ze současných napájecích zdrojů a nahraďte novým PW48V-12V85W pro 48V instalace.
Specifikace
  • Značka: MikroTik
  • Model: PW48V-12V85W
  • Určení: modulární napájecí zdroj
  • Vstup: -48 V, 3 A
  • Výstup: 12 V, 8 A
  • Operační teplota: -20 °C až +60 °C
  • Rozměry: 118 x 52 mm
  • Barva: zelená
Modulární napájecí zdroj ±48V DC Open Frame pro Mikrotik Cloud Core Routery nové revize “r2”. Technické specifikace Produktový kód: PW48V-12V85W Vstup: -48V, 3A Výstup: 12V, 8A Provozní teplota: -20°C - 60°C Rozměry: 118 x 52 mm
MikroTik PW48V-12V85W
Modulární napájecí zdroj ±48 V DC Open Frame pro Mikrotik Cloud Core Routery nové revize "r2". Celkový výkon zdroje je 85 W při napětí 12 V a maximálním proudu 7 A.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 85 W Výstupní napětí: 12 V Výstupní proud: 7 A Kompatibilita: Mikrotik Cloud Core Router (rev. 2) Napájení: DC 48 V (3 A) Operační teplota: -20 až +60 °C Rozměry: 118 x 52 mm
Pro více informací napište na technickou podporu [email protected].
Modulární napájecí zdroj ±48V DC Open Frame pro Mikrotik Cloud Core Routery nové revize “r2”. Technické parametry: Product code: PW48V-12V85W Input: -48 V, 3 A Output: 12 V, 8 A Operační teplota: -20°C .. +60°C Rozměry: 118 x 52 mm
PW48V-12V85W napájecí zdroj (měnič) s výstupem 12V/8A a vstupním napětím +/-48V DC, pro použití s novou revizí „r2“ Cloud Core Routerů. Jednoduše vyjměte jeden ze současných napájecích zdrojů a nahraďte novým PW48V-12V85W pro 48V instalace.