TP-Link PSM150-AC-OLT 150 W AC napájecí modul
Kód zboží (ID): 4647140 vytisknout
Obrázek produktu TP-Link PSM150-AC-OLT 150 W AC napájecí modul
Stav zboží: Nové
Dostupnost: není skladem
Datum odeslání: Neznámé
Výrobce: TP-LINK
Kód zboží: 4647140
Číslo zboží (PN): PSM150-AC
EAN:
Záruka koncový zákazník: 60 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 60 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Přívod energie - hotplug (zásuvný modul) - 150 watt
PSM150-AC - Napájecí modul 150 W AC TP-LINK PSM150-AC je napájecí modul se vstupem střídavého proudu a výstupem stejnosměrného proudu. Umí převádět vstupní napětí na 12 V s maximálním výstupním výkonem 150 W. Napájecí modul je vyměnitelný za provozu, takže při jeho instalaci nebo výměně nedochází k žádnému přerušení provozu systému. PSM150-AC lze použít s několika modely switchů TP-LINK. *Výstupní výkon až 150 W *Ochrana proti přepětí / podpětí / zkratu / nadproudu *Vyměnitelný za provozu AC vstup: 100-240V~ 50/60Hz 2.5A DC výstup: 12V/12.5A Rozměry: 120 x 213 x 41.8 mm Výkon: 150W Operační teplota: 0°C - 70°C