Číslo zboží (PN): PBE960GS25SSDR
EAN: 814914027769
Záruka koncový zákazník: 36 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 36 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Interní SSD disk Patriot Burst Elite o kapacitě 960 GB nabízí vysoké přenosové rychlosti, aby zabránil zpomalování výkonu ze strany úložiště. K tomu je schopný využívat paměťové buňky TLC i QLC NAND a pro připojení má k dispozici rychlé rozhraní SATA III s podporou technologie Hot Plug. S výškou pouhých 7 mm je vhodný pro přenosné počítače (notebooky a ultrabooky), stolní počítače (PC), pracovní stanice či pro domácí NAS servery v provedení Slim. Zásluhou formátu 2,5″ poskytuje stálý vysoký výkon bez jakýchkoliv kompromisů na spotřebu energie a úsporu prostoru. Navíc díky absenci pohyblivých částí se SSD disky méně zahřívají a neovlivňují tak výrazně teplotu uvnitř skříně.
Hlavní přednosti
  • 960GB SSD disk pro upgrade PC, notebooku či serveru
  • Miniaturní formát 2,5″ ušetří mnoho místa v zařízení
  • Výrazně nižší spotřeba oproti 3,5″ jednotkám
  • Ve výbavě nechybí řadič Silicon Motion SM2259XT
  • 32MB Cache zlepší komunikaci disku s procesorem
  • 450MB/s sekvenční čtení a 320MB/s zápis
  • Korekce chyb NANDXtend pro bezproblémový provoz
  • Podpora šifrování 256-bit AES, TCG Opal a IEEE 1667
  • Bez pohyblivých částí – vyšší odolnost proti všem vlivům
  • Životnost SSD disku je stanovena na parádních 400 TBW
Bleskurychlé přenosy dat
Široká škála funkcí
Prodloužená životnost
Specifikace
  • Značka: Patriot
  • Řada: Burst Elite
  • Model: 960GB
  • PN: PBE960GS25SSDR
  • Určení: pevný disk
  • Formát disku: 2,5″
  • Vhodné pro: notebook, PC
  • Certifikace: CE / FCC / RoHS
Rozhraní
  • Podpora Hot Plug: Ano
  • Rozhraní: 6GB/s SATA III
  • Zpětná kompatibilita: 3GB/s SATA II, 1,5GB/s SATA I
Výkon
  • Technologie disku: SSD
  • Paměťové buňky: QLC
  • Spolehlivost dat: LDPC
  • Kapacita SSD: 960 GB
  • Řadič: SM2259XT
  • Mezipaměť: 32 MB
  • Rychlost čtení: 450 MB/s
  • Rychlost zápisu: 320 MB/s
  • Náhodné čtení: 40 000 IOPS
  • Náhodný zápis: 40 000 IOPS
  • Kódové slovo LDPC: 1 KB
Podporované funkce
  • TRIM
  • Smart Zip
  • TCG/Opal
  • IEEE1667
  • 256bitové šifrování AES (třída 0)
  • Auto Garbage Collection Algorithm
  • Bad Block Management
  • Low Power Management
  • Static and Dynamic Wear Leveling
Spotřeba energie
  • Zápis: 1,3 W
  • Čtení: 2 W
  • Nečinnost: 0,3 W
Prostředí
  • Provozní teplota: 0 až 70 °C
  • Maximální provozní vlhkost: až 93 % RH
Odolnost a životnost
  • Celková kapacita zapsaných dat: 400 TBW
  • Životnost MTBF: 2 000 000 hodin
  • Nárazuvzdornost: 1 500 G při 0,5 ms
  • Odolnost proti vibracím: 20 G (80 až 2000 Hz)
Fyzické vlastnosti
  • Barva: grafitová
  • Čistá hmotnost: 46 g
  • Rozměry (Š x V x H): 10 x 0,7 x 6,9 cm
  • Hmotnost balení: 71 g
  • Rozměry balení (Š x V x H): 17,8 x 0,8 x 13,3 cm
Obsah balení
  1. 1x 960GB SSD disk Patriot Burst Elite
  2. 1x příslušná dokumentace
Model: Patriot Burst Elite Kapacita: 960 GB Typ disku: 2,5 SSD Rychlost čtení: 450 MB/s Rychlost zápisu: 320 MB/S Rozhraní: SATA III 6Gb/s MTBF: 2,000,000 h Rozměry: 69,9x7x100 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 46g Záruka: 3 roky
SSD disk Patriot Burst Elite – aby vás PC systém nezpomaloval
SSD disk Patriot Burst Elite představuje ideální volbu pro upgrade vašeho PC nebo notebooku stran rychlosti a načítání aplikací či systému. Jednotka 2.5" formátu s podporou TLC a QLC NAND poskytuje vysokou rychlost čtení a zápisu dat, díky čemuž se vypořádá s vysokou zátěží a zpracováním datových objemů během pár okamžiků. Ať už pracujete s moderními aplikacemi, nebo jen ukládáte dokumenty, odezva je znatelně rychlejší a činnost výrazně erektivnější než v případě standardních HDD. Mezi další přednosti tohoto nového modelu z rodiny SSD Patriot Burst patří například podpora TRIM, správa nízké spotřeby nebo podpora nejnovějšího SATA řadiče. Rozhraní SATA III je navíc zpětně kompatibilní se SATA II.
Patriot Burst Elite 960 GB
Rychlý a spolehlivý SSD disk formátu 2,5" nabízí kapacitu 960 GB.
Tento disk je díky výšce pouze 7 mm vhodný pro instalaci do notebooků.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 960 GB Formát disku: 2,5" Rozhraní: SATA III Rychlost čtení: 450 MB/s Rychlost zápisu: 320 MB/s
Patriot Burst Elite 960 GB Rychlý a spolehlivý SSD disk formátu 2,5" nabízí kapacitu 960 GB. Tento disk je díky výšce pouze 7 mm vhodný pro instalaci do notebooků. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Kapacita: 960 GB Formát disku: 2,5" Rozhraní: SATA III Rychlost čtení: 450 MB/s Rychlost zápisu: 320 MB/s
Patriot Memory Burst Elite. Kapacita disku SSD: 960 GB, Formát SSD: 2.5", Rychlost čtení: 450 MB/s, Rychlost zápisu: 320 MB/s, Rychlost přenosu dat: 6 Gbit/s, Komponent pro: PC/Laptop