Číslo zboží (PN): PBE192TS25SSDR
EAN: 814914027776
Záruka koncový zákazník: 36 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 36 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Interní SSD disk Patriot Burst Elite o kapacitě 1,92 TB nabízí vysoké přenosové rychlosti, aby zabránil zpomalování výkonu ze strany úložiště. K tomu je schopný využívat paměťové buňky TLC i QLC NAND a pro připojení má k dispozici rychlé rozhraní SATA III s podporou technologie Hot Plug. S výškou pouhých 7 mm je vhodný pro přenosné počítače (notebooky a ultrabooky), stolní počítače (PC), pracovní stanice či pro domácí NAS servery v provedení Slim. Zásluhou formátu 2,5″ poskytuje stálý vysoký výkon bez jakýchkoliv kompromisů na spotřebu energie a úsporu prostoru. Navíc díky absenci pohyblivých částí se SSD disky méně zahřívají a neovlivňují tak výrazně teplotu uvnitř skříně.
Hlavní přednosti
  • 1,92TB SSD disk pro upgrade PC, notebooku či serveru
  • Miniaturní formát 2,5″ ušetří mnoho místa v zařízení
  • Výrazně nižší spotřeba oproti 3,5″ jednotkám
  • Ve výbavě nechybí řadič Silicon Motion SM2259XT
  • 32MB Cache zlepší komunikaci disku s procesorem
  • 450MB/s sekvenční čtení a 320MB/s zápis
  • Korekce chyb NANDXtend pro bezproblémový provoz
  • Podpora šifrování 256-bit AES, TCG Opal a IEEE 1667
  • Bez pohyblivých částí – vyšší odolnost proti všem vlivům
  • Životnost SSD disku je stanovena na parádních 800 TBW
Bleskurychlé přenosy dat
Široká škála funkcí
Prodloužená životnost
Specifikace
  • Značka: Patriot
  • Řada: Burst Elite
  • Model: 1,92TB
  • PN: PBE192TS25SSDR
  • Určení: pevný disk
  • Formát disku: 2,5″
  • Vhodné pro: notebook, PC
  • Certifikace: CE / FCC / RoHS
Rozhraní
  • Podpora Hot Plug: Ano
  • Rozhraní: 6GB/s SATA III
  • Zpětná kompatibilita: 3GB/s SATA II, 1,5GB/s SATA I
Výkon
  • Technologie disku: SSD
  • Paměťové buňky: QLC
  • Spolehlivost dat: LDPC
  • Kapacita SSD: 1,92 TB
  • Řadič: SM2259XT
  • Mezipaměť: 32 MB
  • Rychlost čtení: 450 MB/s
  • Rychlost zápisu: 320 MB/s
  • Náhodné čtení: 40 000 IOPS
  • Náhodný zápis: 40 000 IOPS
  • Kódové slovo LDPC: 1 KB
Podporované funkce
  • TRIM
  • Smart Zip
  • TCG/Opal
  • IEEE1667
  • 256bitové šifrování AES (třída 0)
  • Auto Garbage Collection Algorithm
  • Bad Block Management
  • Low Power Management
  • Static and Dynamic Wear Leveling
Spotřeba energie
  • Zápis: 1,3 W
  • Čtení: 2 W
  • Nečinnost: 0,3 W
Prostředí
  • Provozní teplota: 0 až 70 °C
  • Maximální provozní vlhkost: až 93 % RH
Odolnost a životnost
  • Celková kapacita zapsaných dat: 800 TBW
  • Životnost MTBF: 2 000 000 hodin
  • Nárazuvzdornost: 1 500 G při 0,5 ms
  • Odolnost proti vibracím: 20 G (80 až 2000 Hz)
Fyzické vlastnosti
  • Barva: grafitová
  • Čistá hmotnost: 46 g
  • Rozměry (Š x V x H): 10 x 0,7 x 6,9 cm
  • Hmotnost balení: 71 g
  • Rozměry balení (Š x V x H): 17,8 x 0,8 x 13,3 cm
Obsah balení
  1. 1x 1,92TB SSD disk Patriot Burst Elite
  2. 1x příslušná dokumentace
Model: Patriot Burst Elite Kapacita: 1,92 TB Typ disku: 2,5 SSD Rychlost čtení: 450 MB/s Rychlost zápisu: 320 MB/S Rozhraní: SATA III 6Gb/s MTBF: 2,000,000 h Rozměry: 690x7x100 mm (ŠxVxH) Hmotnost: 46g Záruka: 3 roky
SSD disk Patriot Burst Elite – aby vás PC systém nezpomaloval
SSD disk Patriot Burst Elite představuje ideální volbu pro upgrade vašeho PC nebo notebooku stran rychlosti a načítání aplikací či systému. Jednotka 2.5" formátu s podporou TLC a QLC NAND poskytuje vysokou rychlost čtení a zápisu dat, díky čemuž se vypořádá s vysokou zátěží a zpracováním datových objemů během pár okamžiků. Ať už pracujete s moderními aplikacemi, nebo jen ukládáte dokumenty, odezva je znatelně rychlejší a činnost výrazně erektivnější než v případě standardních HDD. Mezi další přednosti tohoto nového modelu z rodiny SSD Patriot Burst patří například podpora TRIM, správa nízké spotřeby nebo podpora nejnovějšího SATA řadiče. Rozhraní SATA III je navíc zpětně kompatibilní se SATA II.
Patriot Burst Elite 1,92 TB
Rychlý a spolehlivý SSD disk formátu 2,5" nabízí kapacitu 1,92 TB.
Tento disk je díky výšce pouze 7 mm vhodný pro instalaci do notebooků.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 1,92 TB Formát disku: 2,5" Rozhraní: SATA III Rychlost čtení: 450 MB/s Rychlost zápisu: 320 MB/s
Patriot Burst Elite 1,92 TB Rychlý a spolehlivý SSD disk formátu 2,5" nabízí kapacitu 1,92 TB. Tento disk je díky výšce pouze 7 mm vhodný pro instalaci do notebooků. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Kapacita: 1,92 TB Formát disku: 2,5" Rozhraní: SATA III Rychlost čtení: 450 MB/s Rychlost zápisu: 320 MB/s