PATRIOT P220/2TB/SSD/2.5"/SATA/3R
Kód zboží (ID): 5611083 vytisknout
Obrázek produktu PATRIOT P220/2TB/SSD/2.5
Stav zboží: Nové
Dostupnost: skladem (ext. sklad)
Datum odeslání: Expedujeme pozítří
Výrobce: PATRIOT
Kód zboží: 5611083
Číslo zboží (PN): P220S2TB25
EAN: 4711378424324
Záruka koncový zákazník: 36 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 36 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Patriot P220 2,5" SSD Typ úložiště: SSD, interní Kapacita: 2 TB Form Factor: 2,5" Rozhraní: SATA III 6Gb/s Rychlost čtení: 550 MB/s Rychlost zápisu: 500 MB/s TBW: 960 TB
Patriot P220 – vyšší rychlost, vyšší produktivita
Interní SSD disk Patriot P220 představuje skvělé řešení pro zrychlení vašeho PC systému při spouštění aplikací a celého systému, a tím rovněž zefektivnění práce a každodenního provozu. Podporuje vysokou rychlost čtení a zápisu dat, takže s pokročilými datovými úkoly se vypořádá za zlomek času. Současně přináší kapacitu 2 TB pro nekompromisní ukládání pracovních a multimediálních souborů ve vysokém rozlišení. Konstrukce formátu 2.5" je kompatibilní se širokým spektrem počítačů a PC skříní.
Patriot P220 2 TB
Rychlý a spolehlivý SSD disk formátu 2,5" nabízí kapacitu 2 TB.
Tento disk je díky výšce pouze 7 mm vhodný pro instalaci do notebooků.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 2 TB Formát disku: 2,5" Rozhraní: SATA III Rychlost čtení: 550 MB/s Rychlost zápisu: 500 MB/s
Patriot Memory P220 2TB. Kapacita disku SSD: 2 TB, Formát SSD: 2.5", Komponent pro: PC/Laptop