PATRIOT P210/2TB/SSD/2.5"/SATA/3R
Kód zboží (ID): 4477090 vytisknout
Obrázek produktu PATRIOT P210/2TB/SSD/2.5
Stav zboží: Nové
Dostupnost: skladem (ext. sklad)
Datum odeslání: Expedujeme pozítří
Výrobce: PATRIOT
Kód zboží: 4477090
Číslo zboží (PN): P210S2TB25
EAN: 814914026830
Záruka koncový zákazník: 36 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 36 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Patriot P210 zlepšuje výkon vašeho systému s větším úložným prostorem než kdy jindy. Model: Patriot P210 Kapacita: 2 TB Typ disku: 2.5" SSD Rychlost čtení: 520 MB/s Rychlost zápisu: 430 MB/s Rozhraní: SATA III 6 Gbit/s Záruka: 3 roky
Patriot P210 – SSD disk malého formátu
Interní SSD disk Patriot P210 vlije do obvodů počítačového staříka novou vlnu pracovního elánu. Navíc díky kapacitě 2 TB vám poslouží také jako plnohodnotné úložiště k ukládání velkého množství obsahu, ať už se jedná o pracovní data nebo multimédia ve vysokém rozlišení. Díky výšce pouze 7 mm a 2.5" formátu je vhodný také pro instalaci do notebooků
Patriot P210 2 TB
Rychlý a spolehlivý SSD disk formátu 2,5" nabízí kapacitu 2 TB.
Tento disk je díky výšce pouze 7 mm vhodný pro instalaci do notebooků.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 2 TB Formát disku: 2,5" Rozhraní: SATA III Rychlost čtení: 520 MB/s Rychlost zápisu: 430 MB/s
Patriot P210 zlepšuje výkon vašeho systému s větším úložným prostorem než kdy jindy. Kapacita: 2 TB Formát disku: 2,5" Rozhraní: SATA III Rychlost čtení: 520 MB/s Rychlost zápisu: 430 MB/s
Patriot Memory P210. Kapacita disku SSD: 2 TB, Formát SSD: 2.5", Rychlost čtení: 500 MB/s, Rychlost zápisu: 400 MB/s, Komponent pro: PC/Laptop