Venkovní AC/DC napájecí zdroj Mikrotik MTP250-53V47-OD pro produktovou řadu netPower je umístěný v odolném kovovém šasi s možností uchycení na zeď, které se pyšní certifikací IP67 proti prachu, vlhkosti a vodě. Na rozdíl od ostatních napájecích zdrojů nepotřebuje instalační krabici díky svému vodotěsnému provedení. Zdroj slouží ke transformaci nízkého napětí na malé napětí, kdy pracuje s výstupním napětím 53 V, výstupním proudem 3,5 A a s celkovým výkonem 250 W, takže se hodí například pro síť bezpečnostních kamer. Zdroj je pak zakončen 2 odholenými kabely bez konektorů – vstupní 3žilový AC kabel a výstupní DC kabel.
Hlavní přednosti
- Napájecí AC/DC zdroj MTP250-53V47-OD je vhodný pro řadu MikroTik netPower
- Je umístěný v odolném kovovém šasi s možností uchycení na zeď
- Pyšní se certifikací IP67 proti prachu, vlhkosti a vodě – nepotřebuje instalační krabici
- Zdroj nalezne uplatnění zejména ve venkovním prostředí díky voděodolnému provedení
- Slouží ke transformaci nízkého napětí na malé napětí pomocí elektromagnetické indukce
- Pracuje s výstupním napětím a proudem 53 V / 3,5 A a s celkovým výkonem 250 W
- Je zakončen 2 odholenými kabely bez konektorů – 3žilový AC kabel a DC kabel
Specifikace
- Značka: MikroTik
- Model: MTP250-53V47-OD
- Určení: napájecí AC/DC zdroj
- Provedení: venkovní
- Certifikace: CE, EAC, ROHS, FCC, IC
Slučitelnost
- Vhodné pro: síť bezpečnostních kamer
- Kompatibilní produktová řada: Mikrotik netPower
Výkon
- Princip: elektromagnetická indukce
- Výkon: 250 W
- Vstupní napětí: 100-240 V AC
- Výstupní napětí: 53 V
- Maximální proud: 3,5 A
- Rozhraní: bez konektorů
Odolnost
- Stupeň krytí: IP67
- Prachuvzdornost: Ano
- Voděodolnost: Ano
- MTBF: 100 000 hodin
- Testovaná teplota: -40 až +70 ℃
Fyzické vlastnosti
- Uchycení na zeď: Ano
- Materiál: kov
- Barva: stříbrná
- Čistá hmotnost: 1 kg
- Vnější rozměry (Š x V x H): 24 x 4,65 x 6,9 cm
- Hmotnost balení: 1,1 kg
- Rozměry balení (Š x V x H): 25 x 10 x 10 cm
Obsah balení
- 1x napájecí zdroj MikroTik MTP250-53V47-OD
- 1x montážní sada
- 1x dokumentace
Technické specifikace
Rozměry *240 x 46,5 x 69 AC napájení (Max. proud) *3,5 A AC vstup a plné zatížení *100-240 V DC výstup *250W Certifikace *CE, EAC, ROHS IP *IP67 Testovaná okolní teplota *-40°C až 70°CVenkovní napájecí AC/DC zdroj pro produktovou řadu MikroTik netPower. Zdroj MTP250-53V47-OD nabízí výstupní napětí 53 V a výkon 250 W, který se hodí například pro síť bezpečnostních kamer PTZ. Dodáván je v robustním krytu s krytím IP67 s extra ochranou proti prachu a vlhkosti.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup: 100–240 V AC Max. proud: 3,5 A Výstup: 53 V Výkon: 250 W Provozní teplota: -40 °C to +70 °C Barva: stříbrná
Venkovní AC/DC napájecí zdroj v odolném kovovém šasi s výstupním napětím 53 V, max. výstupním proudem 4.7 A, celkovým výkonem 250 W vhodné pro řadu produktů netPower od MikroTiku. Šasi má certifikaci IP67 s extra ochranou proti prachu a vlhkosti. Zdroj je zakončen dvěmi odholenými kabely bez konektorů - vstupní 3-žilový AC kabel 230 V AC (100 - 240 V AC) a výstupním DC kabelem.
Venkovní AC/DC napájecí zdroj v odolném kovovém šasi s výstupním napětím 53 V, max. výstupním proudem 4.7 A, celkovým výkonem 250 W, vhodný pro řadu produktů netPower od MikroTiku. Šasi má certifikaci IP67 s extra ochranou proti prachu a vlhkosti. Zdroj je zakončen dvěma odholenými kabely bez konektorů - vstupní 3žilový AC kabel 230 V AC (100 - 240 V AC) a výstupním DC kabelem.
Jednotka pracuje s výkonem 53V, 250W. Zařízení je dodáváno v robustním pouzdře IP67 s extra ochranou proti prachu a vlhkosti.
Možnost využití:
Důležité informace:
- AC napájení: 3,5A
- AC vstup a plné zatížení: 100 - 240 V
- DC výstup: 250 W
- Provozní teplota: - 40 °C až + 70 °C
- Certifikace: CE, FCC, IC, IP67
Obsah balení: jednotka, sada šroubků, kovová objímka.
Napájecí zdroj Mikrotik Outdoor je vysoce výkonný zasilacz s výstupním napětím 53V a výkonem 250W, ideální pro napájení síťových přepínačů. Tento vnější typ napájecího zdroje přeměňuje AC na DC a je navržen tak, aby odolal i nejnáročnějším povětrnostním podmínkám, což potvrzuje jeho certifikace IP67. Díky širokému rozsahu pracovních teplot od -40 do 70 °C je ideální pro použití v různých prostředích.
Napájecí zdroj je vybaven certifikáty CE, FCC a IC, což zaručuje jeho vysokou kvalitu a bezpečnost. S maximálním vstupním napětím 240V a vstupním proudem 3.5 A poskytuje stabilní a spolehlivé napájení pro vaše zařízení. Díky robustní konstrukci a odolnosti vůči povětrnostním vlivům je tento produkt skvělou volbou pro venkovní aplikace.