Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul,LC (MGBSX1)

Kód zboží (ID): 61878 vytisknout
Stav zboží: Nové
Dostupnost: skladem
Datum odeslání: Expedujeme zítra
Výrobce: CISCO
Kód zboží: 61878
Číslo zboží (PN): MGBSX1
EAN: 745883558766
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
Cena bez DPH: * 2957 Kč
Cena vč. DPH: * 3578 Kč
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.

Popis produktu:

Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro! SPECIFIKACE Médium • Multi módové vlákno (MM) Aplikace • 1000BASE-SX Vzdálenost • Do 550 m Vlnová délka (Wavelength) • 850 nm Konektor(y) • LC
Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro! SPECIFIKACE Médium • Multi módové vlákno (MM) Aplikace • 1000BASE-SX Vzdálenost • Do 550 m Vlnová délka (Wavelength) • 850 nm Konektor(y) • LC
Cisco MGBSX1

Malý optický modul, který poskytuje plně duplexní gigabitové řešení pro multimode spojení dlouhé až 500 m.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: SFP

Rychlost: 1 Gbps

Typ: multimode

Vzdálenost: max. 500 m

Tx/Rx: 850 nm

Konektor: LC duplex

Záruční podmínky

Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 1GbE - 1000Base-SX - LC - pro Business 110 Series; 220 Series; 350 Series; Small Business SF350, SF352, SG250, SG350
Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.