Cisco MGBLH1, SFP transceiver, GbE LH,SMF, 40km

Kód zboží (ID): 61877 vytisknout
Dostupnost: dostupnost na dotaz
Datum odeslání: Neznámé
Dopravné: Zdarma
Výrobce: CISCO
Číslo zboží (PN): MGBLH1
EAN kód zboží: 745883558773
Záruka koncový zákazník: 60 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 60 měsíců
Cena bez DPH: * 5605.8 Kč
Cena vč. DPH: * 6783 Kč
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.

Popis produktu:

Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver

1000BASE-LH SFP single-mode transceiver, dosah až 40 km

Technické specifikace:

Provedení Single-mode fiber (SMF)
Kabeláž 1000BASE-LH
Typ konektoru Duplex LC
Vlnová délka 1310 nm
Maximální vzdálenost 40 km
Rychlost přenosu 1 Gbps
Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost 18 g

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/support/interfaces-modules/mgblh1-gigabit-lh-mini-gbic-sfp-transceiver/model.html

Je popisek zboží neúplný? Zkuste si zobrazit alternativní popisky zde:

Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.