TP-Link MC210CS Singlemode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 15km

Kód zboží (ID): 55342 vytisknout
Dostupnost: skladem
Datum odeslání: Expedujeme 8.3.
Výrobce: TP-Link
Číslo zboží (PN): MC210CS
EAN kód zboží: 6935364030445
Záruka koncový zákazník: 60 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 60 měsíců
Cena bez DPH: * 751.08 Kč
Cena vč. DPH: * 909 Kč
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.

Popis produktu:

MC210CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 10/100/1000Base-T a naopak. Média konvertor MC210CS, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 10/100/1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-LX/LH, je určen pro použití se singlemodovým optickým kabelem s konektorem typu SC. Média konvertor MC210CS podporuje specifikaci dlouhovlnného laseru (LX) při maximální rychlosti přeposílání paketů. Využívá vlnovou délku 1 310 nm u příjmu i odesílání dat.

Mezi další funkce tohoto modulu patří možnost použití jako samostatného zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19, automatická detekce MDI/MDI-X pro port TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Modul MC210CS podporuje přenos dat pomocí jednorežimového optického kabelu na vzdálenost až 15 km.

  • Podporuje rychlost 1 000 Mbit/s v plně duplexním režimu pro FX a 10/100/1000 Mbit/s pro TX
  • Vyhovuje standardům IEEE 802.3ab a IEEE 802.3z
  • Umožňuje automatickou konfiguraci vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX
  • Prodlužuje dosah optického vedení až na 15 km

Je popisek zboží neúplný? Zkuste si zobrazit alternativní popisky zde:

Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.