TP-Link MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet/Optika (single-mode)

Kód zboží (ID): 55342 vytisknout
Dostupnost: skladem
Datum odeslání: Expedujeme zítra
Výrobce: TP-LINK
Číslo zboží (PN): MC210CS
Záruka: * 60 měsíců
Cena bez DPH: ** 849.66 Kč
Cena vč. DPH: ** 1028 Kč
* - Pro spotřebitele platí vždy záruka min. 24 měsíců.
** - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.

Popis produktu:

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. Verze 2 (9 V). Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. Media konvertor podporuje pouze gigabit ethernet. Rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje. Tabulka parametrů: ------------------ Napájení: 9 V/0,8 A Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX Provozní teplota: 0 - 50 °C Přenosová rychlost: 1000 Mbps Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm Hmotnost: 0,5 kg LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů Vlnová délka: 1310 nm Max. délka spoje: single-mode 15 km Optický kabel: 9/125 Konektor: SC, RJ45 Přenášené signály: TxD a RxD
Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.