Planet MC-1610MR48, 16 slotů, šasi konvertorů, Web/SNMP
Kód zboží (ID): 4947646 vytisknout
Obrázek produktu Planet MC-1610MR48, 16 slotů, šasi konvertorů, Web/SNMP
Stav zboží: Nové
Dostupnost: není skladem
Datum odeslání: Neznámé
Výrobce: PLANET Technology
Kód zboží: 4947646
Číslo zboží (PN): MC-1610MR48
EAN:
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
PLANET MC-1610MR48
16slotový 19" media konvertor šasi, Web/RS-232 management. Redundance spojení. Redundandní napájení, účinná ventilace. Hot swap. LLR. Pro konvertory FST-8xx, GST-7xx, GST-8xx.
MR série podporuje možnost napájení ze dvou různých zdrojů pro zajištení maximální provozuschopnosti zařízení. MC-1610MR disponuje jedním interním 230V AC zdrojem, MC-1610MR48 potom obsahuje jeden zdroj pro 48V DC. Tuto standardní instalaci lze rozšířit o další záložní 230V AC nebo 48V DC zdroj. Šasi je vybaveno senzory pro snímání interní teploty a kontrolu stavu ventilátorů, jejich stav lze zjistit v prostředí správy zařízení.
Vlastnosti:
  • 16 pozic pro konvertory řada FST-8xx, GST-7xx, GST-8xx
  • Napájecí výkon 90 W
  • Web management, SNMP monitoring stavů, RS-232 konzole
  • integrovaný NTP klient, podpora Syslog, DHCP
  • sledování stavu linek konvertorů, teploty, otáčky ventilátorů, stav zdrojů
  • realizuje redundanci linek, automatické zalohování jednoho konvertoru druhým při závadě
  • propagace závady LLR
  • elektricky oddělené boxy konvertorů
  • pracovní teplota: 0 až 50 °C
  • FCC třídy A, CE
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE:
Rozměry: 440 x 350 x 88 mm Hmotnost: 7 kg Napájení: 48 V DC
Příklad použití:
Prezentační informace
Manuál
Manuál pro instalaci záložního zdroje
Ostatní download
PLANET MC-1610MR48. Barva: Černá. Výstupní napětí: 5 V, Výstupní proud: 2 A. Šířka: 440 mm, Hloubka: 350 mm, Výška: 88 mm. Certifikace: FCC, CE. Energetické požadavky: -48VDC, 2A