Číslo zboží (PN): MC-1500R48
EAN: 4711213687778
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
PLANET MC-1500R48
15slotové šasi pro instalaci média konvertorů. Vnitřní napájení konvertorů 70 W, aktivní ventilace. Instalace do 19" racku (výška 2,5U), možnost doplnění o redundantní zdroj.
Vlastnosti:
  • 15 pozic pro standardní média konvertory rozměrů 95 x 71 x 27 mm
  • 2 ventilátory
  • instalace 19"/2,5U
  • interní zdroj DC 5 V pro konvertory s celkovým výkonem 70 W
  • možnost doplnění o redundantní napájecí zdroj MC-15RPS130
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE:
Rozměry: 438 x 200 x 103 mm Hmotnost: 4,2 kg Napájení: 48 V DC, 2 A
PLANET MC-1500R48. Přenosová rychlost sítě Ethernet: 1000,100 Mbit/s. Barva: Černá. Technologie propojení: Kabel. Výstupní napětí: 5 V, Výstupní proud: 1 A, Spotřeba elektrické energie: 96 W. Šířka: 438 mm, Hloubka: 200 mm, Výška: 103 mm