24" LED Samsung LF24T450FZUXEN + pětiletá záruka
Kód zboží (ID): 5621824 vytisknout
Obrázek produktu 24
Stav zboží: Nové
Dostupnost: není skladem
Datum odeslání: Neznámé
Výrobce: SAMSUNG
Kód zboží: 5621824
Číslo zboží (PN): LF24T450FZUXEN
EAN:
Záruka koncový zákazník: 36 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 36 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Samsung T45F – produktivita spojena s péčí o oči
Displej s úhlopříčkou 23,8" poskytuje komfortní plochu pro zobrazení aplikací, tabulek, dokumentů nebo internetových stránek. Dále je vložen do konstrukce s tenkými rámečky, takže se na obraz můžete plně soustředit nebo vytvořit sestavu se dvěma monitory bez rušivých přechodů mezi nimi. Samozřejmostí je přítomnost rozmanitých vstupů, které vám umožní připojit různá zařízení a flexibilně je využívat.
Samsung T45F
LED monitor s úhlopříčkou 23,8" nabízí rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů s poměrem stran 16 : 9. Disponuje kontrastním poměrem 1 000 : 1, jasem 250 cd/m2 a dobou odezvy 5 ms. Použitím technologie IPS je dosaženo širokých pozorovacích úhlů 178° horizontálně i vertikálně. V neposlední řadě jistě potěší integrované reproduktory, výškově nastavitelný stojan a funkce Pivot, která umožňuje otočení obrazovky o 90°.
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 23,8"
Poměr stran: 16 : 9
Rozlišení: 1920 × 1080 px
Kontrastní poměr: 1 000 : 1
Doba odezvy: 5 ms
Rozhraní: 2× HDMI, 1× DisplayPort, 2× USB 2.0, 1× sluchátkový výstup
Hmotnost: 4,2 kg
Barva: černá
24" Business monitor T45F LF24T450FZUXEN IPS panel s rozlišením Full HD Nastavitelný stojan Frekvence 75Hz a AMD Freesync VESA 100x100 Rozměry Rozměry sestavy se stojanem (Š x V x H) 539,.2 × 370,9 × 332,8 mm Rozměry sestavy bez stojanu (Š x V x H) 539,2 × 224 × 39,4 mm Rozměry balení (Š x V x H) 604 × 385 × 147 mm Váha Hmotnost s podstavcem 4 kg Hmotnost bez podstavce 2,6 kg Hmotnost balení 5,5 kg 1x Display Port 1,2 2x HDMI 1.4 2x sluchátka 2x USB
Energetický štítek stáhnete zde: https://www.samsung.com/global/ecodesign_energy 24" Business Monitor T45F *Full HD 1920 x 1080, IPS Panel - 75 Hz *Flicker Free *FreeSync Typ obrazovky: IPS Úhlopříčka [palce]: 24 Rozlišení: 1.920 x 1.080 Obnovovací frekvence [Hz]: 75 Hz Poměr stran: 16:9 Jas [cd/m2]: 250 Kontrast: 1000:1 Odezva [ms]: 5 (GTG) Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178° Počet barev: Max 16,7 M Reproduktory: ano Konektory: *Display Port 1 x 1.2 *HDMI 2x 1.4 *sluchátka *USB 2x 2.0 Napájení: AC 100~240V Spotřeba [W]: 15,0 W Stand By režim [W]: 0,50 W Třída energetické náročnosti: E Montáž na zeď: 100 x 100 Naklápění monitoru: *PIVOT *HAS: 130.0 mm (±2.0 mm) *Náklon: -3.0°(±2.0°) ~ 25.0°(±2.0°) *Otočení: -45°(±2.0°) ~ 45° (±2.0°) Příslušenství: *Délka napájecího kabelu 1.5 m *Kabel HDMI Barva: Černá Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 539,2 x 370,9 x 224,0 mm Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 539,2 x 322,8 x 39,4 mm Hmotnost [kg]: 2,6 kg/ 4,0 kg Záruka: 36 měs. https://www.samsung.com/ch/business/monitors/business/t45f-t450fz-lf24t450fzuxen/
Samsung T45F. Úhlopříčka displeje: 61 cm (24"), Rozlišení displeje: 1920 x 1080 px, Typ HD rozlišení: Full HD, Technologie displeje: LED, Odezva: 5 ms, Nativní poměr stran: 16:9, Vodorovný pozorovací úhel: 178°, Svislý porozovací úhel: 178°. Vestavěné reproduktory. Zabudovaný USB hub, Verze USB hubu: 2.0. Podpora standardu VESA pro montáž, Nastavení výšky. Barva: Černá