Využijte tiskových služeb v Novém Městě nad Metují www.tiskacka.cz

Copy centrum/Fotolab, tisk a foto pasovek. Možnost online nahrání zakázky.

Tisk 10x15/15x20 na počkání. Větší formáty do druhého dne. Profi tisk do A2 formátu.

Nezatříděné Vytisknout stránku  |  zpět

HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver

KÓD: 242757

NENÍ SKLADEM - dostupnost na dotaz
Přidat do košíku
cena:
10 041 Kč
v ceně zahrnuty poplatky
včetně DPH
cena bez DPH:
8 299 Kč

nákup na splátky
nákup na splátky:
1 004 Kč
+ 10x 1 004 Kč

BonusBONUS 163 bodů více zde
dopravné zdarma
Toto zboží doručíme BEZPLATNĚ!
Při objednání vyberte PPL, náklady
spojené s dopravou hradíme za Vás.
 

| Obchodní parametry
Výrobce:
Kód zboží(ID): 242757
PN: JD118B
Záruka: 24 měs./ IČ.: 12 měs.

Popis produktu:

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver (JD118B)

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550m on a Multimode fiber.

Ports:
1 LC 1000BASE-SX port

Connectivity:
Connector type: LC
Wavelength: 850 nm

Electrical characteristics:
Power consumption typical: 0.8 W
Power consumption maximum: 1.0 W

Maximum distance:
FDDI Grade distance = 220m
OM1 = 275m
OM2 = 500m
OM3 = Not Specified by standard

Cable length: up to 550m

Fiber type: Multi Mode

Compatible products:
• HP 3100 EI Switch Series
• HP MSR20 Series
• HP MSR20-1x Series
• HP MSR30 Series
• HP 6600 Router Series
• HP 8800 Router Series
• HP MSR50 Series
• HP 9500 Switch Series
• HP 3600 EI Switch Series
• HP 3600 SI Switch Series
• HP 3610 Switch Series
• HP 5120 EI Switch Series
• HP 5120 SI Switch Series
• HP 5500 EI Switch Series
• HP 5500 SI Switch Series
• HP 4500 Switch Series
• HP 4800G Switch Series
• HP 5500 Switch Series
• HP 5500G Switch Series
• HP WX3000 Wireless Switch Series
• HP 1910 Switch Series
• HP 5810-48G Switch
• HP WX5000 Access Controller Series
• HP 4200G Switch Series
• HP 10500 Switch Series
• HP 5830 Switch Series
• HP 7500 Switch Series
• HP 12500 Switch Series
• HP 5800 Switch Series
• HP 5820 Switch Series
• HP 5830 Switch Series
• HP 12500 Switch Series
| Doporučujeme

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější obrázky, popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že všechna uváděná data odpovídají skutečnosti, neboť výrobce si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím Hot-line. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.

Vytisknout stránku   |  Zpět

Proč nakoupit u nás
  • kamenná prodejna
  • nízké ceny
  • bonusový systém
  • množstevní slevy
  • rychlé dodání
  • informace přes SMS
  • 234868 zboží v eshopu

Dostupné, ext.sklad dostupné, ext. sklad
Nedostupné - na dotaz nedostupné - na dotaz
Dlouhodobě nedostupné dlouhodobě nedostupné
... přejeme Vám příjemný nákup
Ceny jsou uvedeny v CZK včetně autorských a recykl. poplatků.