Číslo zboží (PN): IRL85R1H-60-12
EAN: 8592457158615
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
XtendLan IRL85R1H-60-12 Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP65, napájení 12 V DC, dosah 10 m, úhel 60 stupňů, příkon 3,6 W. Vysoce svítivá IR LED dioda 2 W. V zadní části zařízení se nachází fotorezistor, ve dne tedy přísvit nesvítí. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Napájení: 12 V DC, odběr 300 mA / 3,6 W Napájecí rozsah: 3,5 - 14 V Napájeci konektor: 5,5 / 2,1 mm Složení: IR LED dioda v infračerveném pásmu o výkonu 2 W Světelný výkon: 1700 - 2200 mW/sr Vlnová délka: 850 nm Úhel záření: 60° Provozní teplota: -25 °C až +50 °C Rozměr: 94 x 82 x 43 mm Hmotnost: 170 g Barva: černá
XtendLan IRL85R1H-60-12
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP65, napájení 12 V DC, dosah 10 m, úhel 60 stupňů, příkon 3,6 W. Vysoce svítivá IR LED dioda 2 W. V zadní části zařízení se nachází fotorezistor, ve dne tedy přísvit nesvítí.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 12 V DC, odběr 300 mA / 3,6 W
Napájecí rozsah: 3,5 - 14 V
Napájeci konektor: 5,5 / 2,1 mm
Složení: IR LED dioda v infračerveném pásmu o výkonu 2 W
Světelný výkon: 1700 - 2200 mW/sr
Vlnová délka: 850 nm
Úhel záření: 60°
Provozní teplota: -25 °C až +50 °C
Rozměr: 94 x 82 x 43 mm