PC reprosoustava NEDIS GSPR31020BK
Kód zboží (ID): 5580024 vytisknout
Obrázek produktu PC reprosoustava NEDIS GSPR31020BK
Stav zboží: Nové
Dostupnost: skladem (ext. sklad)
Datum odeslání: Expedujeme 19.5.
Výrobce: NEDIS
Kód zboží: 5580024
Číslo zboží (PN): 05461086
EAN: 5412810411283
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Pro úderné herní ozvučení – Nedis GSPR31020BK
Futuristické herní reproduktory Nedis GSPR31020BK s celkovým výkonem 18 W, které doplní váš herní stroj nebo multimediální centrum. Na přední straně najdete jednoduše přístupné ovládání pro nastavení hlasitosti. Nechybí ani 6 režimů pro stylové osvětlení, které nastavíte skrze dotykové ovládání na horní straně. Díky dostupnému frekvenčnímu rozsahu vám neunikne žádný zvuk nebo akustický detail. Pro připojení k jakémukoli počítači slouží 3,5mm jack konektor, respektive USB port pro napájení.
Nedis GSPR31020BK
Herní reproduktory v konfiguraci 2.0 s celkovým výkonem 18 W poskytují kvalitní a nezkreslený stereofonní zvuk. K dispozici je zabudované RGB osvětlení s 6 režimy světelných efektů, které se hodí do každého herního prostředí. Nastavení osvětlení je možné změnit pomocí dotykového ovládání na horní straně reproduktoru. Ovládání hlasitosti je umístěno na přední straně. Připojení lze jednoduše realizovat skrze 3,5 mm konektor. K napájení slouží USB port.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 18 W (2x 3 W RMS)
Konfigurace: 2.0
Připojení: 3,5 mm jack, USB (napájení)
Regulace hlasitosti: ano
Barva: černá
Tato výkonná a stylová Nedis sada se stereofonním zvukem posouvá každý herní zážitek na novou úroveň. Sada se skládá ze systému 2.0 se dvěma satelitními reproduktory, což je nejoblíbenější varianta pro stolní počítače. Reproduktory na levé a pravé straně monitoru nabízí stereofonní zvuk ve vysoké kvalitě. Reproduktory mají také zabudované RGB osvětlení s 6 režimy světelných efektů, které se hodí do každého herního prostředí. Nastavení osvětlení je možné změnit pomocí dotykového ovládání na horní straně reproduktoru. - Výstupní výkon až 18 Wattů pro vylepšení vašich herních zážitků - Napájení přes USB - Snadný přístup k ovládání hlasitosti na přední straně - 6 režimů světelných efektů pomocí dotykového ovládání - Frekvenční rozsah: 150 Hz až 20 kHz zajistí, že nepřeslechnete ani jeden tón - 3,5mm kabel obsažený v balení propojí sadu s jakýmkoliv počítačem Vlastnosti: - Barva: Černá - Konektor A: 3,5 mm Zástrčka - Délka napájecího kabelu: 1.00 m - Typ zdroje napájení: Napájení z USB - Vstupní napětí: 5 V DC - Typ zvukového výstupu: Stereo - Kanály reproduktorů: 2.0 - Dálkové ovládání: Ne - Ovládání Hlasitosti: Ano - Vstupní proud: 0.5 A - Nastavitelné osvětlení: Ano - Špičkový výkon: 18 W - RMS: 6 W - Střední velikost: 2" - Hmotnost: 750 g - Typ osvětlení: LED - Rozměry: 180 x 102 mm
Tato výkonná a stylová Nedis sada se stereofonním zvukem posouvá každý herní zážitek na novou úroveň. Sada se skládá ze systému 2.0 se dvěma satelitními reproduktory, což je nejoblíbenější varianta pro stolní počítače. Reproduktory na levé a pravé straně monitoru nabízí stereofonní zvuk ve vysoké kvalitě. Reproduktory mají také zabudované RGB osvětlení s 6 režimy světelných efektů, které se hodí do každého herního prostředí. Nastavení osvětlení je možné změnit pomocí dotykového ovládání na horní straně reproduktoru. • Výstupní výkon až 18 Wattů pro vylepšení vašich herních zážitků • Napájení přes USB • Snadný přístup k ovládání hlasitosti na přední straně • 6 režimů světelných efektů pomocí dotykového ovládání • Frekvenční rozsah: 150 Hz až 20 kHz zajistí, že nepřeslechnete ani jeden tón • 3,5mm kabel obsažený v balení propojí sadu s jakýmkoliv počítačem Specifikace produktu Šířka 83 mm Výška 185 mm Hloubka 95 mm Hmotnost 750 g Barva Černá Konektor A 3,5 mm Zástrčka Délka napájecího kabelu 1.00 m Typ zdroje napájení Napájení z USB Vstupní napětí 5 V DC Typ zvukového výstupu Stereo Kanály reproduktorů 2.0 Dálkové ovládání Ne Ovládání Hlasitosti Ano Vstupní proud 0.5 A Nastavení basů No Options Nastavitelné osvětlení Ano Špičkový výkon 18 W RMS 6 W Spotřebič Stolní Mid-range size 2 " Typ osvětlení LED Počet produktů v balení 1 kusů