GIGABYTE P450B/450W/ATX/80PLUS Bronze/Retail
Kód zboží (ID): 4484366 vytisknout
Obrázek produktu GIGABYTE P450B/450W/ATX/80PLUS Bronze/Retail
Stav zboží: Nové
Dostupnost: skladem (ext. sklad)
Datum odeslání: Expedujeme zítra
Výrobce: GIGABYTE
Kód zboží: 4484366
Číslo zboží (PN): GP-P450B
EAN: 4719331551612
Záruka koncový zákazník: 36 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 36 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Model: P450B Typ: Intel Form Factor ATX 12V v2.31 PFC: Active PFC Výkon: 450W Typ ventilátoru: 120mm Hydraulic Bearing Fan 80 PLUS: Bronze Konektory: 1x ATX/MB 20+4 Pin 1x CPU/EPS 4+4 Pin 2x PCI-e 6+2 Pin 6x SATA 3x 4 Pin Peripheral 1x 4 Pin Floppy Rozměry: 140x86x150 mm Výkon zdroje (W) 450 Formát zdroje FullATX PFC filtr zdroje Aktivní PFC Napájení na vstupu Full Range Certifikace 80PLUS 80PLUS Bronze Modulární kabeláž Ne Konektor napájení MB (pin) 20+4 Konektor napájení CPU (pin) 4+4pin Konektor SATA 15pin (počet) 6 Konektor Molex 4pin (počet) 3 Konektor PCI-E 8/6+2 (počet) 2 Konektor PCI-Express celkem 2 Konektor Floppy 4 pin 1 Ventilátor zdroje (mm) 120 Rozměry zdroje (šxvxh mm) 140x86x150 Vypínač napájení Ano Délka záruky 36 měsíců
P450B
  • 80 PLUS Bronze certified
  • 120mm Silent Hydraulic Bearing (HYB) Fan
  • Reliable flat cable
  • Single +12V rail
  • OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP protection
  • 3 years warranty (Adjusted according to different regions)
TECHNICAL SPECIFICATIONS
Model P450B
Type Intel Form Factor ATX 12V v2.31
PFC Active PFC (>0.9 typical)
Input Voltage 100-240 Vac (full range)
Input Current 8A-4A
Input Frequency 50-60 Hz
Output Capacity 450W
Dimension D150 x W140 x H86 mm
Fan Type 1?20 mm Hydraulic Bearing (HYB) Fan
Efficiency Up to 85% at typical load
MTBF >100,000 hours
Protection OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
Power Good Signal 1?00-500ms
Connectors ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 550mm*1 CPU/EPS 4+4 Pin x 1 : 600mm*1 PCI-e 6+2 Pin x 2 : 550mm+150mm*1 SATA x 6 : 500mm+120mm+120mm*2 4 Pin Peripheral x 3 + 4-Pin floppy x 1 : 500mm+120mm+120mm+120mm*1
Model: P450B Typ: Intel Form Factor ATX 12V v2.31 PFC: Active PFC Výkon: 450W Typ ventilátoru: 120mm Hydraulic Bearing Fan 80 PLUS: Bronze Konektory: *1x ATX/MB 20+4 Pin *1x CPU/EPS 4+4 Pin *2x PCI-e 6+2 Pin *6x SATA *3x 4 Pin Peripheral *1x 4 Pin Floppy Rozměry: 140x86x150 mm
GIGABYTE P450B
Napájecí zdroj je osazen tichým 120 mm ventilátorem. Účinnost zdroje splňuje certifikaci 80PLUS Bronze.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 450 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80PLUS Bronze
Napájecí konektory: 1x ATX 20+4pin, 1x EPS 4+4pin, 2x PCIe 6+2pin, 6x SATA, 3x molex, 1x floppy
Rozměry: 150 x 140 x 86 mm
Vlastnosti: 80 PLUS Bronze certifikace 120mm Silent Hydraulic Bearing (HYB) Fan Reliable flat cable Single +12V větev OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP ochrana Konektory: 1x ATX/MB 20+4 Pin 1x CPU/EPS 4+4 Pin 2x PCI-e 6+2 Pin 6x SATA 3x 4 Pin Peripheral 1x 4 Pin Floppy