Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 1GbE - 1000Base-EX - jednoduchý režim LC/PC - až 40 km - 1310 nm - pro Catalyst ESS9300 Embed

Kód zboží (ID): 4374094
Stav zboží: Nové
Dostupnost: dostupnost na dotaz
Datum odeslání: Neznámé
Dopravné: Zdarma
Kód zboží: 4374094
Číslo zboží (PN): GLC-EX-SMD=
EAN: 882658277047
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
Cena bez DPH: * 37414.4 Kč
Cena vč. DPH: * 45271 Kč
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.

Popis produktu:

Cisco GLC-EX-SMD= Gigabit Ethernet EX SFP Transceiver

1000BASE-EX single-mode transceiver, dosah 40km

Technické specifikace:

Provedení Single-mode fiber (SMF)
Kabeláž 1000BASE-EX
Typ konektoru LC
Vlnová délka 1310nm
Rychlost přenosu 1 Gbps
Maximální vzdálenost 40 km
Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost 75 g

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/interfaces-modules/gigabit-ethernet-gbic-sfp-modules/product_data_sheet0900aecd8033f885.html Seznam kompatibility: https://tmgmatrix.cisco.com/home

Je popisek zboží neúplný? Zkuste si zobrazit alternativní popisky zde:

Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.