HP no 729 tisková hlava
Popis produktu:
Náhradní sada (Printhead Replacement Kit) s originální tiskovou hlavou. Určeno pro tiskárny HP DesignJet T730 a T830.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Barva: matná černá, modrá, žlutá, červená Objem kazety: 60 ml (matná černá), 69 ml (azurová, purpurová a žlutá) Pro tiskárny: HP DesignJet T730 36" (F9A29D, F9A29A) HP DesignJet T830 24" (F9A28D, F9A28A) HP DesignJet T830 36" (F9A30D, F9A30A)
Ideal for design and engineering professionals producing CAD and general-purpose applications.

Produce quality prints the first time. The integrated 4-color, long-life HP 729 DesignJet printhead is designed with your HP printer or MFP as an optimized printing system for consistent, outstanding results from the first print.
Virtually trouble-free—intelligence built into HP supplies and the printer/MFP optimizes quality, reliability.
Trial and error costs you time.To get the consistent quality you need, look to the Original HP printhead designed to provide crisp, clear, accurate lines and vivid color.
Integrated 4-color, long-life HP 729 DesignJet printhead.
Designed together with your HP DesignJet printer or MFP, HP 729 printheads are easy to replace. Original HP supplies and the printer interact to alert you when supplies need to be replaced.
Dosáhněte konzistentní kvality tisku, spolehlivého provozu a méně častých odstávek.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Printhead; 4 ink cartridges (1 each 40-ml cyan, magenta, yellow and 1 each 69-ml matte black) |
| Barvy kazet | Cyan; Magenta; Matte Black; Yellow |
| Výběrovost | 729 |
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | Dye-based (cyan, magenta, yellow); pigment-based (matte black) |
| Počet v balení | 5 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Matte black, cyan, magenta, yellow |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 69 ml (cyan, magenta, yellow); 60 ml (matte black) |
| Trysky tiskové hlavy | 9632 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 1,125 in |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Printheads |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 729 / F9J61A, F9J62A, F9J63A, F9J64A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 729 / F9J61A, F9J62A, F9J63A, F9J64A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 729 / F9J61A, F9J62A, F9J63A, F9J64A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna HP DesignJet T730, multifunkční tiskárna HP DesignJet T830 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah provozních teplot | 41 to 104°F |
| Rozsah skladovacích teplot | -25 až 55 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -13 to 131°F |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10889296167881 |
| Čárový kód palety | 20889296167888 |
| Číslo UPC | 889296167884 |
| Obsah balení | Printhead; 4 ink cartridges (1 each 40-ml cyan, magenta, yellow and 1 each 69-ml matte black) |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 355 x 272 x 261 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 260.4 x 168.3 x 117.5 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1016 x 1219 x 1432 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 260.4 x 168.3 x 117.5 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Počet kartonů na vrstvu | 11 |
| Počet kartonů na paletu | 55 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 4 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 5 |
| Množství na paletě | 220 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | F9J81A |
| Kód UNSPSC | 44103125 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 4,7 kg |
| Hmotnost balení | 1,05 kg |
| Hmotnost palety | 276 kg |
| Hmotnost | 0,83 kg |
HP 729 Sada náhradní tiskové hlavy DesignJet
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Matte black, cyan, magenta, yellow |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | Dye-based (cyan, magenta, yellow); pigment-based (matte black) |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 69 ml (cyan, magenta, yellow); 60 ml (matte black) |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -25 až 55 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 260.4 x 168.3 x 117.5 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 10.25 x 6.63 x 4.63 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 260.4 x 168.3 x 117.5 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1016 x 1219 x 1432 mm |
| Rozměry palety | 40 x 48 x 56.4 in |
| Hmotnost | 0,83 kg |
| Hmotnost balení | 1,05 kg |
| Hmotnost balení | 2,31 lb |
| Hmotnost palety | 276 kg |
| Hmotnost palety | 608.48 lb |
| Množství na paletě | 220 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Záruka | Záruka trvá do data „konce záruky“ nebo do doby, kdy je dosaženo limitu použití, na které se vztahuje záruka, podle toho, co nastane dříve. |
| Obsah balení | Printhead; 4 ink cartridges (1 each 40-ml cyan, magenta, yellow and 1 each 69-ml matte black) |