HP no 727 300-ml Foto černá ink. kazeta
Popis produktu:
HP 727 Fotografická černá inkoustová kazeta DesignJet, 300 ml
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Fotografická černá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 300 ml |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -25 až 55 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 283 x 41 x 118 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 11,14 x 1,61 x 4,65" |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 283 x 41 x 118 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 016 x 1 219,2 x 919,48 mm |
| Hmotnost | 0,45 kg |
| Hmotnost balení | 0,49 kg |
| Hmotnost balení | 1,09 lb |
| Hmotnost palety | 248 kg |
| Množství na paletě | 510 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Záruka | Záruka trvá do data „konce záruky“ nebo do doby, kdy je dosaženo limitu použití, na které se vztahuje záruka, podle toho, co nastane dříve. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Originální náplň pro tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP DesignJet T920, T1500, T2500 Barva: foto černá Objem: 300 ml
Ideální pro konstruktéry a návrháře pro tisk vysoce kvalitních, profesionálních výkresů.

Udělejte dojem se zřetelnými a snadno čitelnými výkresy a barevnými, působivými prezentacemi. S originálními inkousty HP budete tisknout zřetelné, čisté a přesné čáry a živé barvy – dokonce i skutečně přirozené odstíny šedé[1].
Šetřete čas díky bezproblémovému tisku. Chcete-li získat potřebnou konzistentní kvalitu, požadujte originální inkousty HP, které byly navrženy společně s vaší tiskárnou v podobě optimalizovaného tiskového systému. Rychleschnoucí výtisky odolné vůči rozmazání vám pomohou udržet nasazené pracovní tempo.
Je to vaše volba. Prodlužte bezobslužný tisk s vysokokapacitními inkoustovými kazetami o objemu 300 ml. Nebo ušetřete s cenově dostupnějšími inkoustovými kazetami o objemu 130 ml.[2] Vracení a recyklování inkoustových kazet je bezplatné a pohodlné.[3]
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Barvy kazet | Photo Black |
| Výběrovost | 727 |
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Fotografická černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 300 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 9632 |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 727 / F9J79A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 727 / F9J79A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 727 / F9J79A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP DesignJet T920, řada tiskáren HP DesignJet T1500, řada tiskáren HP DesignJet T930, řada tiskáren HP DesignJet T1530, řada multifunkčních tiskáren HP DesignJet T2530, HP DesignJet T2500 eMFP |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -25 až 55 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 0.8 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Menší čárový kód hlavní krabice | 10889296103339 |
| Čárový kód palety | 20889296103336 |
| Číslo UPC | 889296103332 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 298 x 218 x 132 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 283 x 41 x 118 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 016 x 1 219,2 x 919,48 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 283 x 41 x 118 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Počet kartonů na vrstvu | 17 |
| Počet kartonů na paletu | 102 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 5 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 510 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | F9J79A |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,71 kg |
| Hmotnost balení | 0,49 kg |
| Hmotnost palety | 248 kg |
| Hmotnost | 0,45 kg |