Optoma HD30LV
již se neprodává
Popis produktu:
Připravte si popcorn a naplánujte promítání se svou rodinou či přáteli. Projektor Optoma HD30LV se hodí pro sledování sportovních zápasů, videí a filmů, ale také hraní her. Velmi jednoduše ho nastavíte a umístíte ho i do osvětlené místnosti. Promítá totiž obraz s vysokým jasem až 4 500 lumenů.
Hlavní přednosti
- Vysoký jas 4 500 lumenů – použití i v osvětlených místnostech
- Kvalitní rozlišení – Full HD
- Věrné zobrazení barev díky vysokému kontrastu
- Zabudovaný reproduktor pro přehrávání zvuku
- Vstupy HDMI pro připojení k více zařízením
- Snadno přenosný díky nízké hmotnosti
Dokonalé barvy
Projektor reprodukuje barevný gamut Rec.709, mezinárodní standard HDTV. Barvy díky tomu působí velice věrně. Dopřejte si skvělou podívanou na obraz ve Full HD rozlišení 1 080p.
Živý obraz díky vynikajícímu kontrastu
Kromě úchvatných barev projektor přehraje videa a zobrazuje fotografie a hry ve vysokém kontrastu. Bílá působí jasněji a černá je hlubší. Obraz promítaný na stěnu či na plátno ožije. Projektor využijete tedy nejen doma, ale klidně i pro své podnikání nebo ve škole.
Kvalitní zvuk a snadné připojení zařízení
Zabudovaný reproduktor vám zajistí výkonný zvuk. Projektor připojíte pomocí vstupů HDMI k více zařízením. Propojíte s ním notebook, počítač nebo třeba Blu-ray přehrávač. Projektor Optoma má nízkou hmotnost, proto si ho snadno vezmete do tašky nebo do batohu klidně na návštěvu.
Specifikace
- Značka: Optoma
- Model: HD30LV
- Určení: projektor
- Zobrazení: technologie DLP
- Rozlišení: 1 080p Full HD (1 920 x 1 080)
- Jas: 4 500 lumenů
- Kontrastní poměr: 22 000:1
- Nativní poměr stran: 16:9
- Poměr stran – kompatibilní: 4:3
- Korekce lichoběžníkového zkreslení – vertikální: +/-40°
- Horizontální rychlost skenování: 15,38 až 91,15 Khz
- Vertikální rychlost skenování: 50 až 85 (120 for 3D) Hz
- Jednotnost: 0,8
- Velikost obrazu (úhlopříčka): 0,76 m až 7,65 m (29,93" až 301,14")
Zdroj světla
- Typ: Lampa
- Výkon lampy: 240
- Životnost: až 4 000 h (Bright), 15 000 h (Dynamic), 10 000 h (Eco)
Optika
- Projekční poměr: 1,5:1 až 1,66:1
- Projekční vzdálenost: 1,1 m až 10 m
- Zoom: 1.1
- Typ: Manuální
- Ohnisková vzdálenost: 15,84 až 17,42 mm
- Nativní posun: 1,16
Rozhraní
- Vstupy: 1x HDMI 2.0, 1x HDMI 1.4a 3D podpora
- Výstupy: 1x Audio 3,5mm, 1x USB-A power 1,5 A
Obecné vlastnosti
- Hladina hluku (typická): 27 dB
- Hladina hluku (max.): 29 dB
- Kompatibilita s PC: UHD, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
- Kompatibilita 2D: NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz), 4K UHD (24/30/50/60Hz)
- Kompatibilita s 3D: Side-by-Side 1080i50 / 60, 720p50 / 60, Frame-pack 1080p24, 720p50 / 60, Over-Under 1080p24, 720p50 / 60 3D Full 3D
- Zabezpečení: Bezpečnostní lišta, zámek Kensington, rozhraní chráněné heslem
- OSD / jazyky zobrazení – 25 jazyků: angličtina, arabština, čeština, dánština, finština, francouzština, indonéština, italština, japonština, maďarština, němčina, nizozemština, norština, polština, portugalština, rumunština, ruština, čínština (zjednodušená), španělština, švédština, čínština (tradiční), turečtina, vietnamština, řečtina
- Nepřetržitý provoz: Ano
- Provozní podmínky: 5 °C až 40 °C, max. vlhkost 85%, max. nadmořská výška 3 000 m
- Odvádění tepla: 1 023 BTU/hodinu
- Počet reproduktorů: 1
- Výkon reproduktoru: 3 W
- Vstupní zpoždění: 8,4 ms
- Volitelné bezdrátové modely: WHD200, UHDCast Pro, QuickCast
Napájení
- Napájecí zdroj: 100 až 240 V, 50 až 60 Hz
- Spotřeba energie (pohotovostní režim): 0,5 W
- Spotřeba energie (minimální): 210 W
- Spotřeba energie (maximální): 290 W
Fyzické parametry
- Barva: bílá
- Hmotnost: 2,88 kg
- Rozměry (š x v x h): 316 x 108 x 244 mm
Obsah balení
- 1x projektor
- 1x AC napájecí kabel
- 1x dálkové ovládání
- 2x AAA baterie
- 1x základní uživatelský manuál
HD30LV
HD30LV je kompaktní projektor s rozlišením Full HD 1080p a vysokým jasem 4500 lumenů. Tento model je určen pro použití v prostředí s nízkým až vysokým okolním osvětlením pro hraní her, sledování televizoru, digitální zábavu a domácí kancelář. Tento projektor je vybaven kompatibilitou se vstupy 4K a HDR, vestavěným reproduktorem, sytými filmovými barvami a dlouhou životností lampy, což zajišťuje nižší celkové náklady na vlastnictví.
Pro maximální pohodlí je tento projektor vybaven několika vstupy včetně 2x HDMI, takže je ideální pro použití s klíčem HDMI pro připojení k notebooku, počítači nebo přehrávači Blu-ray. Tento kompaktní model lze instalovat nebo vzít s sebou na cesty.
Projektor s vysokým jasem Full HD
Úžasná barvaSledujte filmy, televizní pořady a hrajte hry v úžasných barvách v jakémkoli prostředí. Projektory Optoma poskytují spolehlivý výkon vhodný pro jakýkoli obsah a prostředí. Naše domácí projektory jsou schopny reprodukovat barevný gamut Rec.709, mezinárodní standard HDTV, který zaručuje přesnou reprodukci filmových barev přesně podle záměru režiséra. Nebo sytější barvy pro výrazný obraz, který se skvěle hodí pro hraní her a animované filmy.
Full HD 1080pRozlišení 1080p poskytuje ostrý a detailní obraz HD obsahu bez snížení rozlišení nebo komprese; ideální pro sledování filmů Blu-ray, HD vysílání a hraní videoher.
Vynikající kontrastDodejte obrazu větší hloubku pomocí projektoru s vysokým kontrastem. V porovnání s konkurenčními technologiemi vám projektory Optoma DLP poskytnou jasnější bílou a mimořádně bohatou černou, obraz ožije a text se zobrazí ostře a jasně - ideální pro obchodní a vzdělávací aplikace.

Specifikace
| Zobrazení | |
|---|---|
| Technologie | DLP |
| Rozlišení | 1080p Full HD (1920x1080) |
| Jas | 4,500 lumenů |
| Kontrastní poměr | 22,000:1 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Poměr stran - kompatibilní | 4:3 |
| Korekce lichoběžníkového zkreslení - vertikální | +/-40° |
| Horizontální rychlost skenování | 15.38 ~ 91.15Khz |
| Vertikální rychlost skenování | 50 ~ 85(120 for 3D)Hz |
| Jednotnost | 0.8 |
| Velikost obrazu | Úhlopříčka 0,76 m ~ 7,65 m (29,93" ~ 301,14") |
| Zdroj světla | |
| Typ | Lampa |
| Výkon lampy | 240 |
| Životnost (až hodin) | 4000 (Bright), 15000 (Dynamic), 10000 (Eco) |
| Optika | |
| Projekční poměr | 1.5:1 ~ 1.66:1 |
| Projekční vzdálenost (m) | 1.1m - 10m |
| Zoom | 1.1 |
| Typ | Manuální |
| Ohnisková vzdálenost (mm) | 15.84 ~ 17.42 |
| Nativní posun | 1.16 |
| Rozhraní | |
| Vstupy | 1 x HDMI 2.0, 1 x HDMI 1.4a 3D support |
| Výstupy | 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1.5A |
| Obecné vlastnosti | |
| Hladina hluku (typická) | 27dB |
| Hladina hluku (max.) | 29dB |
| Kompatibilita s PC | UHD, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac |
| Kompatibilita 2D | NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz), 4K UHD (24/30/50/60Hz) |
| Kompatibilita s 3D | Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60 |
| 3D | Full 3D |
| Zabezpečení | Bezpečnostní lišta, zámek Kensington, rozhraní chráněné heslem |
| OSD / jazyky zobrazení | 25 jazyků: angličtina, arabština, čeština, dánština, finština, francouzština, indonéština, italština, japonština, maďarština, němčina, nizozemština, norština, polština, portugalština, rumunština, ruština, čínština (zjednodušená), španělština, švédština, čínština (tradiční), turečtina, vietnamština, řečtina. |
| Nepřetržitý provoz | Ano |
| Provozní podmínky | 5°C ~ 40°C, Max. Vlhkost 85%, Max. Nadmořská výška 3000 m |
| Dálkové ovládání | Styl karty |
| Odvádění tepla | 1 023 BTU/hodinu |
| Počet reproduktorů | 1 |
| Výkon reproduktoru | 3W |
| Vstupní zpoždění | 8.40ms |
| Volitelné bezdrátové modely | WHD200, UHDCast Pro, QuickCast |
| Napájení | |
| Napájecí zdroj | 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz |
| Spotřeba energie (pohotovostní režim) | 0.5W |
| Spotřeba energie (min) | 210W |
| Spotřeba energie (max.) | 290W |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry (š x h x v) mm | 316 x 244 x 108 |
| Celková hmotnost | 3.9 kg |
| Čistá hmotnost | 2.88 kg |
Co je v krabici
Napájecí kabel
Dálkové ovládání
2x baterie AAA
Základní uživatelská příručka