Eurocase měnič napětí AC DC 12V 230V 1500W 2x zásuvka
již se neprodává
Popis produktu:
Měnič napětí DC/AC 12V/230V, 1500W

Specifikace
| Technické parametry | |
|---|---|
| Vstupní napětí | 12V DC |
| Jmenovitý výkon | 1500W |
| Trvalý výkon | 1300W |
| Výstup USB 5V | Ne |
| Účinnost | >90% |
| Průběh výstupního napětí | modifikovaný sinus |
| Rozsah vstupního napětí | 10 - 15V |
| Výstupní napětí | 230V AC / 50Hz |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 220 x 160 x 75 mm |
| Váha | 2,1 kg |
Měnič napětí je vybaven 2 zásuvkami Schuko. Ideální řešení pro napájení nejrůznějších elektrických spotřebičů určených pro síťové napájení.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstupní napětí: 12 V DC (10–15 V, svorkovnice) Jmenovitý výkon: 1500 W Výstupní napětí: 230 V AC (50 Hz) Rozměry: 220 × 160 × 75 mm Hmotnost: 2,1 kg