Od 31.8. z personálních důvodů ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY: PO-ÚT 8-12 | ST-PÁ 12-17h | SO zavřeno. Děkujeme za pochopení.

Nezatříděné Vytisknout stránku  |  zpět

Digitus SFP Module for Gigabit Switch, SFP GbE LC Multimode 850nm

KÓD: 868732

NENÍ SKLADEM - dostupnost na dotaz
Přidat do košíku
cena:
657 Kč
v ceně zahrnuty poplatky
včetně DPH
cena bez DPH:
543 Kč

BonusBONUS 79 bodů více zde
 

| Obchodní parametry
| Množstevní slevy
Výrobce:
Kód zboží(ID): 868732
PN: DN-81000
Záruka: 24 měs.
cena od 2 ks: 511 Kč Přidat do košíku
cena od 5 ks: 501 Kč Přidat do košíku
cena od 10 ks: 490 Kč Přidat do košíku
(ceny za 1ks bez DPH)

Popis produktu:

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 550m, Multimode, LC Duplex Connector 1000Base-SX, 850nm

The Plug and Play Fiber Connection

The DIGITUS mini GBIC (SFP) Transceiver Modules offer highest Quality and Reliability. Wether from Switch to Switch, Converter to Switch, Converter to Converter or any else application: The wide product range of DIGITUS Modules makes possible a flexible usage of the Fiber Technology. The Conformity to the MSA (Multi Source Agreement) Standard ensures a Compatibility to third party Manufacturers.

mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module
High quality and excellent reliability
1.25 Gbps Maximum Data Rate
Compliant to IEEE 802.3z Gigabit Standard
Class 1 Laser product compliant with EN 60825-1
Easy Plug and Play Installation
MSA (Multi Source Agreement) compliant
Hot pluggable
Connector: 1x LC Duplex
1000Base-SX - For Short Haul
Wavelength: 850nm
Transmission Power: Minimum -8 dBm, Maximum -3 dBm
Sensitivity Receiving Power: Minimum -20 dBm
For a Distance of up to 0.55km
Suitable for 50/125µm and 62.5/125µm Multimode Fiber Cables
Safe fast-locking mechanism
3.3V Power Supply

Package Content
SFP Module

Výrobek je dodáván s manuálem pouze v anglickém jazyce.

Parametry:

Originální P/NDN-81000
Název produktuDIGITUS Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km
VýrobceDIGITUS
Třída produktuKonvertory média
Síťový protokol a typ konektoru 1GigabitEthernet 1000BaseSX - LC
Síťový protokol a typ konektoru 2SFP GBIC slot
Typ kabeláže
  • optické vlákno
  • Hot Pluggable
  • wavelength: 850nm
| Vývoj ceny (data jsou pouze informativní)




| Doporučujeme

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější obrázky, popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že všechna uváděná data odpovídají skutečnosti, neboť výrobce si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím Hot-line. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.

Vytisknout stránku   |  Zpět

Proč nakoupit u nás
  • kamenná prodejna
  • nízké ceny
  • bonusový systém
  • množstevní slevy
  • rychlé dodání
  • informace přes SMS
  • 281071 zboží v eshopu

Dostupné, ext.sklad dostupné, ext. sklad
Nedostupné - na dotaz nedostupné - na dotaz
Dlouhodobě nedostupné dlouhodobě nedostupné
... přejeme Vám příjemný nákup
Ceny jsou uvedeny v CZK včetně autorských a recykl. poplatků.