DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 1m

Kód zboží (ID): 49128 vytisknout
Dostupnost: skladem
Datum odeslání: Expedujeme 7.2.
Výrobce: Digitus
Číslo zboží (PN): DK-2933-01
Záruka: * 24 měsíců
Cena bez DPH: ** 227.12 Kč
Cena vč. DPH: ** 275 Kč
* - Pro spotřebitele platí vždy záruka min. 24 měsíců.
** - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.

Popis produktu:

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC Connector 2: LC Cable type: I-VH 2E9/125µ Fiber class: OS1 Mode: Singlemode Color cable: yellow Boot: single-color Fiber diameter: 9/125µ Length: 1 m Packaging: DIGITUS Polybag
Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.