DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m

Kód zboží (ID): 57453 vytisknout
Dostupnost: na objednání
Datum odeslání: Neznámé
Výrobce: Digitus
Číslo zboží (PN): DK-2511-01
Záruka: * 24 měsíců
Cena bez DPH: ** 230.06 Kč
Cena vč. DPH: ** 278 Kč
* - Pro spotřebitele platí vždy záruka min. 24 měsíců.
** - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.

Popis produktu:

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to ST Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: ST Connector 2: ST Cable type: I-VH 2G50/125µ Fiber class: OM2 Mode: Multimode Color cable: orange Boot: two-color Fiber diameter: 50/125µ Length: 1 m Packaging: DIGITUS Polybag
Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.