D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m, DEM-311GT

Kód zboží (ID): 58598 vytisknout
Dostupnost: skladem
Datum odeslání: Expedujeme pozítří
Dopravné: Zdarma
Výrobce: D-LINK
Číslo zboží (PN): DEM-311GT
Záruka: * 24 měsíců
Cena bez DPH: ** 1393.57 Kč
Cena vč. DPH: ** 1686 Kč
* - Pro spotřebitele platí vždy záruka min. 24 měsíců.
** - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.

Popis produktu:

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m Vícevidové vlákno 50,0/125µm až 550 m Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Duplex) port, vícevidové vlákno 50/125µm až 550 m, vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu. Vhodné k: - DES-3250TG - DES-3224TGR - DES-3526 - DES-3550 - DES-3312SR - DGS-1216T - DGS-1216T - DGS-3224SR - DGS-3224Sri - DES-6500
Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.