D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

Kód zboží (ID): 55280 vytisknout
Dostupnost: na objednání
Datum odeslání: Neznámé
Dopravné: Zdarma
Výrobce: D-LINK
Číslo zboží (PN): DEM-211
Záruka: * 24 měsíců
Cena bez DPH: ** 2688.94 Kč
Cena vč. DPH: ** 3254 Kč
* - Pro spotřebitele platí vždy záruka min. 24 měsíců.
** - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.

Popis produktu:

D-Link 155Mbps viacrežimový LC SFP vysielač (2km) - kompatibilný s 100Base-FX IEEE802.štandard 3u - V súlade s dohodou o viacerých zdrojoch (MSA) - Vlnová dĺžka: 1310 nm - Duplexný konektor LC - Napájacie napätie: 3.3V - Typ optického kábla: 62.5/125um multimódové vlákno - Výstupný optický výkon MAX.-14 dBm MIN.-19 dBm - Citlivosť: -32 dBm - Rozpočet výkonu: 13 dB - Vhodné pre DES-1228, DES-1228P, DES-1252, DGS-3612G.
Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.