Planet DCS-PWR550-ACHDC AC zdroj pro switch DCS-7342-48Y8C(v2), 100V-240VAC, 550W
Kód zboží (ID): 6841631 vytisknout
Obrázek produktu Planet DCS-PWR550-ACHDC AC zdroj pro switch DCS-7342-48Y8C(v2), 100V-240VAC, 550W
Stav zboží: Nové
Dostupnost: není skladem
Datum odeslání: Neznámé
Výrobce: PLANET Technology
Kód zboží: 6841631
Číslo zboží (PN): DCS-PWR550-ACHDC
EAN:
Záruka koncový zákazník: 36 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 36 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
PLANET DCS-PWR550-ACHDC
Napájecí zdroj o výkonu 550 W pro switch DCS-7342-48Y8C(v2), 100–240 V AC.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kompatibilita: PLANET DCS-7342-48Y8C(v2) Napájení: 100–240 V AC Výkon: 550 W
PLANET 550-watt AC power supply for DCS-7342-48Y8C(v2) (100V-240VAC or 180~310VDC) (DCS-PWR550-ACHDC). Barva: Metalická