Planet DCS-PWR350-ACHDC AC zdroj pro switch DCS-7342-24X6C, 100V-240VAC, 350W
Kód zboží (ID): 6841630 vytisknout
Obrázek produktu Planet DCS-PWR350-ACHDC AC zdroj pro switch DCS-7342-24X6C, 100V-240VAC, 350W
Stav zboží: Nové
Dostupnost: není skladem
Datum odeslání: Neznámé
Výrobce: PLANET Technology
Kód zboží: 6841630
Číslo zboží (PN): DCS-PWR350-ACHDC
EAN:
Záruka koncový zákazník: 36 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 36 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
PLANET DCS-PWR350-ACHDC
Napájecí zdroj o výkonu 350 W pro switch DCS-7342-24X6C, 100–240 V AC.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kompatibilita: PLANET DCS-7342-24X6C Napájení: 100–240 V AC Výkon: 350 W
PLANET 350-watt AC power supply for DCS-7342-24X6C (100V-240VAC or 240VDC) (DCS-PWR350-ACHDC). Barva: Metalická