HP 980 černá inkoustová kazeta, D8J10A
Popis produktu:
HP 980 Černá originální inkoustová kazeta
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
|---|---|
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 10 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno v HP Officejet Enterprise X585. Průměrné hodnoty založeny na normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování a dlouhodobém tisku HP. Skutečná kapacita se mění v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 270,9 x 53,1 x 71,6 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 270,9 x 53,1 x 71,6 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 842 mm |
| Hmotnost | 0,35 kg |
| Hmotnost balení | 0,38 kg |
| Hmotnost palety | 939,39 kg |
| Množství na paletě | 2240 |
| Počet vrstev v paletě | 7 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 7 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 1 kazeta |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Originální náplň pro tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Officejet Enterprise X555dn, X555xh, X585dn, X585f, X585z Flow Barva: černá Výdrž: 10000 stran
Ideální pro podnikové zákazníky požadující nekompromisní rychlost a úspory s barvami profesionální kvality a až o polovinu nižší náklady na stránku ve srovnání s barevnými laserovými tiskárnami[1] – plus stálé, trvanlivé tiskové výsledky a bezplatnou recyklaci kazet[2,3].

Počítejte s kvalitním tiskem s až polovičními náklady na stránku ve srovnání s barevnými laserovými tiskárnami.[1] Tyto originální pigmentové inkousty HP jsou navrženy pro kvalitní tisk s vysokými úsporami nákladů – a pomáhají udržovat vaši tiskárnu nebo multifunkční zařízení HP Officejet Enterprise ve špičkové kondici.
Udělejte velký dojem díky černobílým dokumentům s ostrým černým textem v profesionální kvalitě. Vaše výtisky budou odolné vůči zvýrazňovačům a vodě a ani časem nevyblednou [2],[3]. Archivujte dokumenty a důležité papíry po celá desetiletí.[3]
Jen pokračujte v tisku – instalace je hotová za několika sekund a s jednou kazetou vytisknete až 10 000 stran[4]. Šetřete papírem s nástrojem HP Smart Print[5] a mějte pod kontrolou objednávání spotřebních materiálů s aplikací HP Web Jetadmin, která vzdáleně monitoruje hladiny inkoustu[6].
Vyberte si kazety, které využívají méně zdrojů. Snižte množství odpadu až o 90 % ve srovnání s tonerovými kazetami[7] a snadno bezplatně recyklujte své originální inkoustové kazety HP prostřednictvím programu HP Planet Partners[8].
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 10 000 stran |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 980 |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 10 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 10000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno v HP Officejet Enterprise X585. Průměrné hodnoty založeny na normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování a dlouhodobém tisku HP. Skutečná kapacita se mění v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 980 / D8J10A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 980 / D8J10A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 980 / D8J10A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Průchozí barevné multifunkční zařézení HP Officejet Enterprise M585z, barevné multifunkční zařízení HP Officejet Enterprise Color M585dn, barevné multifunkční zařízení HP Officejet Enterprise M585f, barevné multifunkční zařízení HP Officejet Enterprise X555dn/xh |
| Firemní filtr | cMPS |
| Barevná výtěžnost | 13000 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Černobílá výtěžnost | 10 000 |
| Kancelářská barevná výtěžnost | 10 000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 2 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Evropská paleta ITF-14 kód jednotky | 20887758769151 |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10887758769154 |
| Čárový kód palety | 20887758769151 |
| Číslo UPC | 887758769157 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 275 x 190 x 225 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 842 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 270,9 x 53,1 x 71,6 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 842 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 270,9 x 53,1 x 71,6 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 20 |
| Počet kartonů na paletu | 140 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 7 |
| Počet vrstev v paletě | 7 |
| Větší množství hlavní krabice | 16 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 2240 |
| Množství na paletě | 2240 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | D8J10A |
| Kód UNSPSC | 441031052 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 6,46 kg |
| Hmotnost palety | 939,39 kg |
| Hmotnost balení | 0,38 kg |
| Hmotnost palety | 939,39 kg |
| Hmotnost | 0,35 kg |