HP 93A tisková kazeta černá, CZ192A
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet Pro M435, M701, M706
Barva: černá
Výdrž: 12 000 stran
Ideální pro firemní zákazníky, kteří vyžadují efektivní tisk dokumentů v profesionální kvalitě s nízkými náklady.


Originální tonerové kazety HP vám zaručí kvalitu, kterou očekáváte – stránku za stránkou. Vyhněte se opakovanému tisku, vyplýtvání spotřebního materiálu a zpoždění způsobeným repasovanými kazetami.
Směřujte svou firmu neustále vpřed. Spolehněte se na originální tonerové kazety HP, které vám zajistí konzistentní, nepřerušovaný tisk odpovídající vašim potřebám a cenovým nárokům.


Nepropásněte tuto příležitost. Originální tonerové kazety HP vyměníte za pár sekund a můžete se vrátit k tisku. Jsou navrženy speciálně pro vaši multifunkční tiskárnu HP LaserJet – s tonerem a zobrazovacím válcem v jednom snadno instalovatelném spotřebním materiálu.
Pomozte chránit přírodní zdroje. Recyklujte originální tonerové kazety HP – je to snadné a bezplatné prostřednictvím programu HP Planet Partners, který je dostupný ve více než 50 zemích a oblastech světa.[2]

| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 12 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 93A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 12 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 12000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro M435nw |
| Firemní filtr | cMPS |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Černobílá výtěžnost | 12000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 12000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 25 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 19 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 887111548009 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 139 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 497 × 195 × 330 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 139 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 497 × 195 × 330 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 9 |
| Počet kartonů na paletu | 27 |
| Počet vrstev v paletě | 3 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 27 |
| Stohovací číslo pro paletu | 12 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CZ192A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 93,4 kg |
| Hmotnost balení | 2,7 kg |
| Hmotnost palety | 93,4 kg |
| Hmotnost | 2,3 kg |
HP 93A Černá originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 25 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Barva tiskového spotřebního materiálu | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 12 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 497 × 195 × 330 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 497 × 195 × 330 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 139 mm |
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Hmotnost balení | 2,7 kg |
| Hmotnost palety | 93,4 kg |
| Množství na paletě | 27 |
| Počet vrstev v paletě | 3 |
| Záruka | Na tento produkt HP se poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 1 kazeta |