HP 971XL azurová inkoustová kazeta, CN626AE
Popis produktu:
HP 971XL Azurová originální inkoustová kazeta s vysokou výtěžností
Parametry
| Barva tiskového spotřebního materiálu | Azurová |
|---|---|
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Objem dodaných tiskových kazet | 86,5 ml |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 6 600 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Officejet Pro X451dw. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 242 x 29,2 x 86,6 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 242 x 29,2 x 86,6 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 895 mm |
| Hmotnost | 0,18 kg |
| Hmotnost balení | 0,21 kg |
| Hmotnost palety | 733,72 kg |
| Množství na paletě | 3168 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 1 kazeta |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Originální náplň pro tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Officejet Pro X451dw, X476dw, X551dw, X576dw Barva: azurová Objem: 86,5 ml
Pro malé a středně velké firmy, které potřebují barevné dokumenty v profesionální kvalitě a kazety, jež šetří časem a lze je bezplatně recyklovat.[1]

S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 6 600 stran |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Cyan |
| Výběrovost | 971XL |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 6600 |
| Výtěžnost stránek (azurová) | 1 azurová (cca 6 600 stran) |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Officejet Pro X451dw. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 86,5 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 42240 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 8,575“ |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 971XL / CN626A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 971XL / CN626A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 971XL / CN626A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | HP Officejet Pro X451dn, HP Officejet Pro X451dw, HP Officejet Pro X551dw, HP Officejet Pro X476dn, HP Officejet Pro X476dw, HP Officejet Pro X576dw |
| Firemní filtr | cMPS |
| Barevná výtěžnost | 6600 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10886112877382 |
| Čárový kód palety | 20886112877389 |
| Číslo UPC | 886112877385 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 285 x 200 x 245 mm |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 246 x 201 x 221 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 242 x 29,2 x 86,6 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 895 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 242 x 29,2 x 86,6 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní omezení prodeje | K prodeji v zemích EU |
| Počet kartonů na vrstvu | 22 |
| Počet kartonů na paletu | 176 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 18 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Větší množství hlavní krabice | 18 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 3168 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CN626AE |
| Kód UNSPSC | 441031052 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 4 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 4 kg |
| Hmotnost balení | 0,21 kg |
| Hmotnost palety | 733,72 kg |
| Hmotnost | 0,18 kg |