HP 970XL černá inkoustová kazeta, CN625AE
Popis produktu:
Originální náplň pro tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Officejet Pro X451dw, X476dw, X551dw, X576dw Barva: černá Objem: 173,5 ml
Ideální pro malé a středně velké firmy, které potřebují barevné dokumenty v profesionální kvalitě a kazety, jež šetří časem a lze je bezplatně recyklovat.[1]

S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 9 200 stran |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 970XL |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 9 200 stran) |
| Výtěžnost stránek | 9200 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Officejet Pro X451dw. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 173,5 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 42240 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 8,575“ |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 970XL / CN625A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 970XL / CN625A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 970XL / CN625A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | HP Officejet Pro X451dn, HP Officejet Pro X451dw, HP Officejet Pro X551dw, HP Officejet Pro X476dn, HP Officejet Pro X476dw, HP Officejet Pro X576dw |
| Firemní filtr | cMPS |
| Barevná výtěžnost | 9200 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Černobílá výtěžnost | 9200 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10886112877368 |
| Čárový kód palety | 20886112877365 |
| Číslo UPC | 886112877361 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 285 x 200 x 245 mm |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 285 x 200 x 245 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 270,9 x 53,1 x 71,6 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 842 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 270,9 x 53,1 x 71,6 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní omezení prodeje | K prodeji v zemích EU |
| Počet kartonů na vrstvu | 20 |
| Počet kartonů na paletu | 140 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 16 |
| Počet vrstev v paletě | 7 |
| Větší množství hlavní krabice | 16 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 2240 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CN625AE |
| Kód UNSPSC | 441031052 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 6,8 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 6,8 kg |
| Hmotnost balení | 0,4 kg |
| Hmotnost palety | 945,85 kg |
| Hmotnost | 0,37 kg |
HP 970 XL Černá originální inkoustová kazeta s vysokou výtěžností
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
|---|---|
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 173,5 ml |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 9 200 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Officejet Pro X451dw. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 270,9 x 53,1 x 71,6 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 270,9 x 53,1 x 71,6 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219,2 x 1 016 x 1 842 mm |
| Hmotnost | 0,37 kg |
| Hmotnost balení | 0,4 kg |
| Hmotnost palety | 945,85 kg |
| Množství na paletě | 2240 |
| Počet vrstev v paletě | 7 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 1 kazeta |