HP 933XL (CN055AE, purpurová)
Popis produktu:
HP 933XL Purpurová originální inkoustová kazeta s vysokou výtěžností
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 7 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 9 ml |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 825 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Officejet 6700 Premium e-All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 94 x 126 x 24 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 94 x 126 x 24 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 702 mm |
| Hmotnost | 0,03 kg |
| Hmotnost balení | 0,05 kg |
| Hmotnost palety | 288 kg |
| Množství na paletě | 4800 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Záruka | Na inkoustové kazety a tiskové hlavy HP se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 1 kazeta |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Originální inkoustová náplň pro tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP OfficeJet 7510 Wide Format, 7612 Wide Format, 6100, 6700 Premium, 7110 Wide Format, 7610 Wide Format, 6700 Premium, 6600
Barva: purpurová
Výdrž: 825 stran
Ideální pro malé firmy a domácí kanceláře, které požadují častý tisk, možnost recyklace a kvalitní text, barevnou grafiku i obrázky.

Spolehněte se na vysokou kvalitu výsledků při každém tisku. Tiskněte své dokumenty bez problémů a v konzistentní kvalitě díky inkoustům HP Officejet a spolehlivým funkcím. Společný vývoj a testování tiskáren, inkoustů a papírů HP zaručuje optimální výsledky.
Dosáhněte spolehlivých a kvalitních výsledků při každém tisku. S originálními inkousty HP zajistíte konzistentní tisk za všech okolností.
Udělejte dojem díky kvalitním firemním dokumentům s výrazným černým textem a úžasnými živými barvami. Dosáhněte výjimečné kvality tisku a odolnosti vůči blednutí díky pigmentovým inkoustům HP určeným pro využití v kanceláři.[2]
Dokumenty s ostrým černým textem a živými barvami udělají na každého dojem.
Tiskněte barevně ve firemní kvalitě s nízkými náklady na stránku. Získejte lepší hodnotu s jednotlivě vyměnitelnými inkousty a volitelnými kazetami s vysokou výtěžností.[1] Tiskněte efektivně marketingové materiály v kanceláři.
Vyberte si cenově dostupné samostatné inkousty – vyměňujte každou kazetu zvlášť, až když je to potřeba.
Využívejte inkoustové kazety HP, které pomáhají šetřit zdroje. Společnost HP vám pomůže kontrolovat dopad na životní prostředí, od využití recyklovaného obsahu až po snadnou recyklaci.[1,3]
Bezplatná a snadná recyklace – kazety vrácené prostřednictvím programu HP Planet Partners jsou recyklovány odpovědným způsobem.[1]
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 825 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | 933XL |
| Prázdná hmotnost | 20,14 g |
| Inkoustová kapka | 7 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 825 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Officejet 6700 Premium e-All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1 purpurová (cca 825 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 9 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 672 |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 933XL / CN055A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyn-4,7-diol. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 933XL / CN055A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylovaný. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 933XL / CN055A Obsahuje Benzisothiazolinon a 2,4,7,9-tetramethyl-5-decyne-4,7-diol, ethoxylovaný. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | HP Officejet 6100 ePrinter, HP Officejet 6600 e-All-in-One, HP Officejet 6700 Premium e-All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Nový | 30 |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Větší čárový kód hlavní krabice | (BGX) 10886111749031, (BGY) 10886111749086 |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (BGX) 10886111749031, (BGY) 10886111749086 |
| Čárový kód palety | (BGX) 20886111749038, (BGY) 20886111749083 |
| Číslo UPC | (301) 886111615346; (BGX) 886111749034; (BGY) 886111749089 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 312 x 205 x 156 mm |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 312 x 205 x 156 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 94 x 126 x 24 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 702 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 94 x 126 x 24 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Počet kartonů na vrstvu | 12 |
| Počet kartonů na paletu | 120 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 40 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Větší množství hlavní krabice | 40 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 4800 |
| Stohovací číslo pro paletu | 2 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CN055AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,24 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 2,24 kg |
| Hmotnost balení | 0,05 kg |
| Hmotnost palety | 288 kg |
| Hmotnost | 0,03 kg |