Černá inkoustová kazeta HP 950 Officejet
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Officejet Pro 251dw, 276dw, 8100, 8600, 8610, 8620
Barva: černá
Objem: 24 ml
Ideální pro malé firmy, které potřebují barevný tisk v profesionální kvalitě za rozumnou cenu a černý text, jenž zůstane ostrý a odolá blednutí.[1,2]

S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 1 000 stran |
| Obchodní segment | OfficeJet Pro |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 950 |
| Prázdná hmotnost | 49,08 g |
| Inkoustová kapka | 12 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 1 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 1000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP OfficeJet Pro 8600 e-All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 25,5 ml |
| Trysky tiskové hlavy | 1 376 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 28,57 mm |
| Segment (filtr) | OfficeJet Pro |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 950 / CN049A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 950 / CN049A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 950 / CN049A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP OfficeJet Pro 251dw, řada multifunkčních tiskáren HP OfficeJet Pro 276dw, řada tiskáren HP OfficeJet Pro 8100 ePrinter, řada tiskáren HP OfficeJet Pro 8600 e-All-in-One, řada tiskáren HP OfficeJet Pro 8600 Plus e-All-in-One, řada tiskáren HP OfficeJet Pro 8610 e-All-in-One, řada tiskáren HP OfficeJet Pro 8620 e-All-in-One |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Nový | 30 |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.x |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Větší čárový kód hlavní krabice | (999) 10886111755421, (BGX) 10886111748904, (BGY) 10886111748959 |
| Menší čárový kód hlavní krabice | (999) 10886111755421, (BGX) 10886111748904, (BGY) 10886111748959 |
| Čárový kód palety | (999) 20886111755428, (BGX) 20886111748901, (BGY) 20886111748956 |
| Číslo UPC | (301) 886111615261; (999) 886111755424; (BGX) 886111748907; (BGY) 886111748952 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 314 x 256 x 181 mm |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 314 x 256 x 181 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 119 x 126 x 36 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 702 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 119 x 126 x 36 mm |
| Země původu | Čína (BGX, BGY); Malajsie (BGX, BGY); Singapur (BGX, BGY) |
| Oblastní dostupnost | Určeno pouze pro Evropu, Rusko, SNS, Střední východ a Afriku |
| Poznámka k oblastní dostupnosti | HP 950/951 (kazety z20) jsou určeny k použití pouze v Evropě, Rusku, SNS, Středním východu a Africe |
| Počet kartonů na vrstvu | 11 |
| Počet kartonů na paletu | 110 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 40 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Větší množství hlavní krabice | 40 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 4400 |
| Stohovací číslo pro paletu | 2 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CN049AE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 4,32 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 4,32 kg |
| Hmotnost balení | 0,1 kg |
| Hmotnost palety | 574 kg |
| Hmotnost | 0,09 kg |
HP 950 Černá originální inkoustová kazeta
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 12 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 25,5 ml |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 1 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP OfficeJet Pro 8600 e-All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 119 x 126 x 36 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 119 x 126 x 36 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 702 mm |
| Hmotnost | 0,09 kg |
| Hmotnost balení | 0,1 kg |
| Hmotnost palety | 574 kg |
| Množství na paletě | 4400 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Záruka | Na inkoustové kazety a tiskové hlavy HP se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 1 kazeta |