HP no 761 - azurová ink.kazeta, CM994A
Popis produktu:
Originální náplň pro tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP DesignJet T7100, T7200 Barva: azurová Objem: 400 ml
Navrženo pro zákazníky, kteří chtějí tisknout širokou škálu aplikací, od nenákladných černobílých výkresů CAD a dokumentů GIS po vysoce kvalitní nákresy a prezentace.

S originálními inkousty HP získáte unikátní kombinaci kvality, odolnosti a všestrannosti. Výsledkem budou konzistentně ostré a přesné linie, zářivé barvy a skutečně neutrální odstíny šedé na rychle schnoucích výtiscích odolných proti rozmazání.
Vyhněte se časově náročným pokusům a omylům díky bezproblémovému tisku s originálním spotřebním materiálem HP. Originální inkousty HP jsou navrženy a testovány společně s tiskárnou tak, aby poskytovaly konzistentní výsledky. Ostré, čisté a přesné kvality dosáhnete u každého výtisku.
Originální spotřební materiál HP je navržen tak, aby zajišťoval tisk nenáročný na údržbu. Upozornění na nutnost výměny inkoustových kazet a velkoobjemové inkoustové kazety zaručují minimální přerušení práce.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Barvy kazet | Cyan |
| Výběrovost | 761 |
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 400 ml |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna HP DesignJet T7100; Produkční tiskárna HP DesignJet T7200 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 8 až 90 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 40–55% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 20 až 25 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 3 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 24 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10885631448288 |
| Čárový kód palety | 20885631448285 |
| Číslo UPC | 885631448281 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 295 x 178 x 237 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 174 x 114 x 53 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 x 1 016 x 1 109 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 174 x 114 x 53 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 20 |
| Počet kartonů na paletu | 80 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 10 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Větší množství hlavní krabice | 10 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 800 |
| Stohovací číslo pro krabici | 4 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CM994A |
| Kód UNSPSC | 441031052 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 6,68 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 6,68 kg |
| Hmotnost balení | 0,63 kg |
| Hmotnost palety | 549,39 kg |
| Hmotnost | 0,57 kg |
HP 761 Azurová inkoustová kazeta DesignJet, 400 ml
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Azurová |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi barviva |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 400 ml |
| Rozsah provozních teplot | 20 až 25 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 8 až 90 % RV |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 174 x 114 x 53 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 174 x 114 x 53 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 x 1 016 x 1 109 mm |
| Hmotnost | 0,57 kg |
| Hmotnost balení | 0,63 kg |
| Hmotnost palety | 549,39 kg |
| Množství na paletě | 800 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |