HP 761 kazeta pro údržbu, CH649A
Popis produktu:
Originální kazeta pro údržbu pro tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP DesignJet T7100, T7200
Navrženo pro zákazníky, kteří chtějí tisknout širokou škálu aplikací, od nenákladných černobílých výkresů CAD a dokumentů GIS po vysoce kvalitní nákresy a prezentace.

Ostrý text, přesné linie, skutečně neutrální odstíny šedi a živé barvy pro širokou škálu výtisků. Vytvářejte ostré a nenákladné černobílé výkresy CAD. Na zákazníky zapůsobíte přesnými nákresy, profesionální grafikou na fotografickém papíře a úžasnými prezentacemi.
Hladký průběh tisku zajišťují originální tiskové hlavy HP DesignJet. Zachovejte vysokou produktivitu bez častého přerušování provozu. Vestavěná inteligentní technologie maximalizuje životnost a optimalizuje kvalitu a spolehlivost.
Pokud je třeba provést výměnu spotřebního materiálu, obdržíte upozornění. Zvládnete to snadno a rychle sami. Konzistentní výsledky, nenáročná údržba a bezproblémový tisk.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Kazeta pro údržbu |
| Výběrovost | 761 |
| Počet v balení | 1 |
| Typ spotřebního materiálu | Fuser/Maintenance Kits |
| Technologie tisku | Ink |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna HP DesignJet T7100 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 8 až 90 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 40–55% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 20 až 25 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 12 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10885631448349 |
| Čárový kód palety | 20885631448346 |
| Číslo UPC | 885631448342 |
| Obsah balení | Kazeta pro údržbu |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 500 x 291 x 283 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 240 x 65 x 275 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 1 000 x 1 565 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 240 x 65 x 275 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Počet kartonů na paletu | 32 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Větší množství hlavní krabice | 8 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 256 |
| Stohovací číslo pro krabici | 4 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CH649A |
| Kód UNSPSC | 44103125 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 8,9 kg |
| Hmotnost balení | 1,04 kg |
| Hmotnost palety | 300 kg |
| Hmotnost | 0,88 kg |
HP 761 Designjet Kazeta pro údržbu
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 20 až 25 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 8 až 90 % RV |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 240 x 65 x 275 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 240 x 65 x 275 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 1 000 x 1 565 mm |
| Hmotnost | 0,88 kg |
| Hmotnost balení | 1,04 kg |
| Hmotnost palety | 300 kg |
| Množství na paletě | 256 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po celou záruční dobu poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Kazeta pro údržbu |